Šárka z Výměny manželek: Rodina se rozložila! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 22. ledna 2022

Svátek slaví Slavomír, zítra Zdeněk

Šárka z Výměny manželek: Rodina se rozložila!

Petr a Šárka
Petr a Šárka (TV Nova)

Rázná Šárka, kterou jste mohli vidět ve včerejší Výměně manželek na Nově, šla do pořadu zejména proto, aby zmírnila svůj pedantský způsob života rodiny. „Moje žena bere jenom černou a bílou, já se zase snažím najít kompromisní řešení,“ stěžoval si její manžel Petr.

A jak si Šárka řekla, tak se stalo. „Když jsem se vrátila, dost jsem vyměkla a přestala být takový pedant. Jenže postupem času se celá rodina rozložila. Děti přestaly uklízet, polevily ve škole. Tak jsem se později vrátila do pozice rázné matky a myslím, že jinak už to ani nepůjde,“ stojí si Šárka za svým.


Přestože by už do Výměny znovu nešla, především proto, aby už nemusela být odloučená od rodiny tak dlouho, show měla přece jen jeden pozitivní dopad. „Manžel jezdí na dlouhé pracovní cesty, někdy doma není i několik dnů. Výměna mu otevřela oči a snaží se být s dětmi co nejvíce. Uvědomil si, že mu děti chybí čím dál víc," přiznala Šárka smířlivě.

A vídají se s Monikou, která se na Moravě tak hrozně opila, až pozvracela štáb? „S vyměněnou manželkou v kontaktu nejsme. Myslím, že to u nich funguje pořád stejně a že se tam nepodaří nic změnit,“ uzavírá Šárka.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.