Monacký princ Pierre Casiraghi je v nemocnici: Dostal nakládačku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Monacký princ Pierre Casiraghi je v nemocnici: Dostal nakládačku!

Princ Pierre ještě před úpravou »fasády«…
Princ Pierre ještě před úpravou »fasády«… (Profimedia.cz)

Když je ve hře žena, jdou i nejvybranější způsoby stranou. Že je každý chlap srdcem rváč, jemuž se občas »splaší kladiva«, nejnověji potvrdil i monacký princ Pierre Casiraghi (24).

Vnuk monacké kněžny Grace Kelly (†52) a mladší syn princezny Caroline se dostal o víkendu do křížku s Adamem Hockem (47) na exkluzivní párty v newyorském nočním klubu Double Seven. Princ na muže, který měl po boku skutečně atraktivní dívku, žárlil, a tak se jal vyřizovat účty.

Jeho sok se ale bránil. A dokonce s nečekanou silou a agresí! Nejprve uzemnil prince ranou pěstí a pak jej prohodil přes stůl na druhý konec místnosti. Monarcha přistál přímo na obličeji, z něhož mu okamžitě začala crčet krev. Přivolaná sanita s ním proto spěchala do nemocnice. „Vypadalo to, že má v obličeji zlomeniny, navíc byl plný hlubokých řezných ran. Zdálo se, že potřebuje plastiku,“ popsal svědek incidentu.

Útočník byl již zadržen a obviněn z napadení prince a jeho tří kamarádů. „Mandant jednal v sebeobraně. Nevím, proč na něj pan Casiraghi žárlil, ale můj klient není žádný Bruce Lee. Ti čtyři mladíci jsou z dobrých rodin, a tak si myslí, že se kolem nich bude točit celý svět. Chovají se jako rozmazlení spratkové,“ řekl advokát obviněného.

Příslušníci monacké smetánky to ale vidí jinak, prý byli napadeni bezdůvodně. A kdo je ta atraktivní dívka, o kterou se vedl boj? Hock měl po svém boku polskou topmodelku Anju Rubik a její dvě ruské kamarádky z branže – Valentinu Zeljajevovou a Natashu Poly (Polevščikovovou).

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.