PROSTŘENO Sabina nesnáší polévky, pozvracela z ní celou kuchyň! +VIDEO | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. února 2023

Svátek slaví Milada, zítra Apolena

PROSTŘENO Sabina nesnáší polévky, pozvracela z ní celou kuchyň! +VIDEO

Lenka
Lenka (TV Prima)

Na televizní obrazovky se po měsíční pauze vrací Prostřeno a spolu s ním nejen recepty, ale také intriky a soutěživost. Hned první parta z Ostravska je toho důkazem…

Pondělní hostinu má na svědomí operátorka Lenka, k níž dorazí na večeři Polák Pavel, sebevědomá puberťačka Sabina a dvě důchodkyně Dáša a Pavla. Už od první chvíle je jasné, kdo si přišel pro výhru a je pro ni schopen udělat cokoliv.

Lenka trochu podcenila nákup a zjistila, že svůj pohádkový dort nemůže připravit bez Lučiny. Proto požádala o pomoc kamarádku, ale setkala se s odmítavou reakcí. „Teď nemám prachy, jsem úplně bez koruny,“ ozvalo se z druhé strany telefonu.

Velká očekávání měl od soutěže Pavel, jehož Lenčino menu moc nenadchlo. Jako příliš nenáročný mu přišel předkrm (zapečený toast s brokolicí)  a nakonec i zábava v podobě skládání věže z kostek.


Plnoštíhlá Sabina odmítla vývar s játrovými knedlíčky. Polévky totiž nesnáší a nikdy je jíst nebude. A důvod? „Nemám k tomu sklony. Pro mě polévka není důležitá. Jednou mi ji mamka udělala a zblila jsem celou kuchyň,“ řekla Sabina, jejíž přehnané sebevědomí je všem nepříjemné.

Lence to pořádně osladila, když v obrácených řízcích našla její vlas. Předtím si ale ještě stačila postěžovat, že maso bylo příliš mastné. A v tom jí za pravdu dala i kolegyně Pavla, která si jako diabetička musí na stravování dávat pozor. „Hrozně mě to mrzelo, protože to sama nemusím,“ reagovala Lenka.

S jakým bodovým skóre odstartuje Lenka novou řadu Prostřena? Sledujte Primu od 18 hodin. Hraje se o 40 tisíc korun.

Lenčiny recepty najdete po odvysílání pořadu Prostřeno ZDE!

Video se připravuje ...Přečtěte si
deevilin
6. 9. 2012 • 10:25

Úrověň české mládeže opravdu s každým rokem klesá. Je to smutné koukat se v televizi na to, jak 17tiletá holka nadává postraší paní. Aspoň trochu úcty by to chtělo Sabinko a hodně štěstí při shánění tvého chlapa.

baronessa
31. 1. 2012 • 18:46

ten pořad naprosto ztratil úroveň, tady o vaření vůbec nejde.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.