Lenka Vlasáková a Jan Dolanský: Na svatbu nemáme čas! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 31. ledna 2023

Svátek slaví Marika, zítra Hynek

Lenka Vlasáková a Jan Dolanský: Na svatbu nemáme čas!

Jan Dolanský a Lenka Vlasáková
Jan Dolanský a Lenka Vlasáková (Aha! – Marek Pátek)

Herečka Lenka Vlasáková (39) žije už 10 let s kolegou Janem Dolanským (33). Kvůli práci a dětem si ale ještě neudělali čas na společnou svatbu.

Lenka už Janovi porodila čtyři děti, z nichž nejmladšímu Johanu Antonínovi je teprve deset měsíců. Jejich vztah se ale za celou dobu příliš neproměnil. „Několikrát už jsme plánovali, že bychom se vzali. Ale doteď jsme to nestihli,“ prozradila herečka magazínu Aha!+TV.

Jan je sice o šest let mladší, ale Lenka už věkový rozdíl mezi nimi nevnímá. „Na začátku vztahu jsem tím sama sebe velmi překvapila, protože jsme do té doby měla starší partnery, teď už to neřeším,“ dodala Vlasáková, která je momentálně k vidění v seriálu Život je ples.

Svůj čas teď musí dělit mezi práci a péči o rodinu, takže jí příliš energie nezbývá. Taková hodina v tělocvičně je pro ni v současné době naprosto nemyslitelná.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.