Vdova Havlová: Žal zahání prací! Další role ve Vinohradském divadle! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 20. května 2024

Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

Vdova Havlová: Žal zahání prací! Další role ve Vinohradském divadle!

Dagmar Havlová je velmi činná v Divadle na Vinohradech, kde dostala další roli v chystané hře Amadeus.
Dagmar Havlová je velmi činná v Divadle na Vinohradech, kde dostala další roli v chystané hře Amadeus. (Aha! – Marek Pátek)

Herečka Dagmar Havlová (58) ve čtvrtek odehrála první představení po smrti svého manžela a rovnou si v divadle domluvila další roli. Vdova se zásobuje prací, aby přišla na jiné myšlenky.

Čas tráví raději v prostorách Divadla na Vinohradech než v obrovské vile v Dělostřelecké ulici, kde jí dělají společnost jen tesklivé vzpomínky na zesnulého manžela Václava Havla (†75).

Programový ředitel divadla Martin Stropnický nabídl Dagmar Veškrnové-Havlové další roli v chystané hře Amadeus a ona s díky přijala. „V pátek měli první sezení a domlouvání, pomalu se začíná zkoušet. Paní Dagmar je za tu roli velmi ráda, aktivně se zúčastňuje příprav,“ řekl nám zdroj z divadla.

V chystaném dramatu, jehož premiéra je plánována na 25. května, ztvární Havlová roli subrety císařské opery Francezky Orsini-Rosenbergové. Mimo divadla stále natáčí i nové díly seriálu Sanitka.Přečtěte si
jirousek12
18. 1. 2012 • 09:48

dasa ja rada ze se dedka zbavila a jeji kydy jak je nestastna je jenom divadlo vzdyt je taky herecka.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.