Veronika Freimanová: Vážné zranění páteře! Má doživotní následky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. června 2024

Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf

Veronika Freimanová: Vážné zranění páteře! Má doživotní následky!

Veronika Freimanová trpí velkými bolestmi zad.
Veronika Freimanová trpí velkými bolestmi zad. (Aha! – Alexandr Malachovský, Marek Pátek, David Kundrát)

Herečka a hvězda retro seriálu Vyprávěj Veronika Freimanová (56) trpí obrovskými bolestmi páteře! Před rokem a půl utrpěla držitelka ceny TýTý těžký úraz, když na dovolené spadla zády na kámen v moři. Díky skvělé fyzioterapeutické léčbě se sice vyhnula operaci páteře, ale následky jí život budou ztrpčovat i nadále! Bolesti se už nikdy nezbaví...

„Uklouzla jsem v moři na kameni. Vypadalo to jako nevinný úraz, ale nakonec se ukázalo, že to těžce odnesla kyčel i páteř,“ říká smutně Freimanová, která se kvůli úrazu musela vzdát téměř veškerého sportu. Například lyžování anebo plávání, které patřilo mezi její nejoblíbenější sporty, musela oželet.

Freimanová nyní velice lituje, že nepodlehla trendu světových celebrit, které si nechávají svá těla pojistit na horentní sumy. Kvůli časově náročným rehabilitacím musela zpočátku výrazně omezit své pracovní aktivity, čímž přišla o nemalé peníze.

„Dávám se zpátky dohromady, cvičím pravidelně pilates, aby se mi záda opět vrátila do původního stavu, ale už nikdy to nebude jako dřív,“ dodává herečka, která i přes nepřízeň osudu bojuje za to, aby si svůj život mohla užít co nejvíce v rámci svých možností. Oporou v těžkých chvílích pro ni  je především její dcera Tereza (25) a přítel Vladimír Bouček.Autor:  Nikol Klevcovová

Přečtěte si
silvervoice
9. 1. 2012 • 07:14

Je vůbec někdo po dovolené zdravější?

vesnicankavemeste
8. 1. 2012 • 15:10

ja mam pocit,ze ty ohybas jenom svyho pri PC

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.