Karel Gott se vzteká: Nejsem mrtvý! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Karel Gott se vzteká: Nejsem mrtvý!

Ještě o silvestrovské půlnoci připíjel Karel Gott s Lucií Bílou všem Čechům na   zdraví a rozhodně nevypadal, že by se  měl za pár hodin odebrat na věčnost...
Ještě o silvestrovské půlnoci připíjel Karel Gott s Lucií Bílou všem Čechům na zdraví a rozhodně nevypadal, že by se měl za pár hodin odebrat na věčnost... (Aha! – Karel Kopáč)

Karel Gott (72) se o novoročním víkendu nestačil divit. Skupina vyznavačů černého humoru totiž po internetu začala šířit zprávy, které v uživatelích sociální sítě Facebook vzbudily dojem, že Mistr nečekaně zemřel!

Dokonce vznikla stránka R.I.P. Karel Gott, čili Odpočívejte v pokoji, Karel Gotte. A protože stejnou cestou se před čtrnácti dny širší veřejnost dozvěděla o smrti Václava Havla (†75), řada zpěvákových fanoušků »kachně« uvěřila…

Asi nejvíc šokovaný z toho byl ale Mistr sám. „Trávil jsem Nový rok se svojí rodinou. Tuhle nesmyslnou zprávu dementuji. Je to neuvěřitelné, co si lidé dovolí. Rozhodně si nepřipadám nějak nemocný, natož mrtvý!“ rozzlobil se Gott.

Pokud si ale připomene oblíbené úsloví o tom, že obětem podobných falešných zpráv bývá osudem naopak dopřán dlouhý život, může být klidný. Zařadil se navíc po bok nejslavnějších osobností světového showbyznysu – třeba režiséra Alfreda Hitchcocka, jehož věta: „Obávám se, že zprávy o mé smrti byly poněkud přehnané,“ vstoupila do dějin.

Galerie předčasně pohřbených hvězd

Že se do světa rozletí poplašná zpráva o něčím úmrtí, se ve světě celebrit stává poměrně často. To konečně dokládá i tento seznam předčasně »pohřbených« hvězd. Většina z nich pořád žije, jiné už, bohužel, osud dostihl…Autor:  tk,lbp

Přečtěte si
lysohlavek02
4. 1. 2012 • 23:05

..včera jí našli vožralou v kanále tak jí rovnou odtáhli do kafilerky..fujtajbl ....to bylo smradu když ten hnus pálili!!

lysohlavek02
4. 1. 2012 • 23:01

..až tenhle přestárlej seladon natáhne ráfky tak důchodkyně budou hromadně páchat sebevraždy...

elis3
4. 1. 2012 • 19:31

To je fakt, je to ubohost

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.