Bartošová napsala dopis Arturovi: Jsem špatná matka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 17. srpna 2022

Svátek slaví Petra, zítra Helena

Bartošová napsala dopis Arturovi: Jsem špatná matka!

Iveta Bartošová
Iveta Bartošová (Aha! – David Kundrát, Marek Pátek)

Zpěvačka Iveta Bartošová (45) jen těžko hledá slova, která by popsala, jak moc zklamala svého syna i jeho důvěru. Dolehlo na ni poznání, že je špatnou mámou!

„Stydím se za sebe,“ napsala v otevřeném dopise čtrnáctiletému Arturovi zpěvačka, která se stále ukrývá v domě svého ochránce Josefa Rychtáře v Říčanech u Prahy.

„Kdybys byl teď se mnou, nevím, co bych ti dokázala říct. Snad bych ze sebe jenom vypravila: »Promiň...« Vím, je to málo. Děsím se toho, že se mnou nejsi, ale mám stejně tak obavy tě vidět,“ vylila si srdce Iveta v dopise Arturovi.

Ten se nastěhoval k tátovi Ladislavu Štaidlovi (66), jemuž byl dočasně svěřen do péče, podle všeho na vlastní žádost. Iveta tak konečně pochopila, že syna ztratila.

„Já jsem chtěla být šťastná s tebou, místo toho jsem nešťastná bez tebe. Hlavně chci, abys byl šťastný ty. Nejsem schopná dát ti to, co by sis zasloužil, ač bych hrozně chtěla,“ píše Bartošová.

KAUZA IVETA BARTOŠOVÁ: Vše o zpěvačce na Ahaonline.cz čtěte ZDE, na Blesk.cz ZDE.

Ta přitom neřeší jen psychickou, ale i fyzickou bolest. V noci na neděli totiž musel v domě Josefa Rychtáře zasahovat lékař. Iveta se zranila, když při noční cestě do lednice upadla a ošklivě si narazila lopatku. Včera ráno pak absolvovala kontrolu.

Deník Aha! ji přistihl, když se svými ochránci Rychtářovými přijížděla z nemocnice – jak je jejím zvykem, opět skrytá a schoulená na zadní sedačce jejich vozu a zřejmě pod sedativy...Přečtěte si
teufel
1. 9. 2011 • 13:51

Tak to výjímečně jednou řekla pravdu!

atakdale
31. 8. 2011 • 18:45

me vyhodili, ze prej jdou hrat hry... by se jeden zesr...

lubnicka
31. 8. 2011 • 17:56

zrhnul domu...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.