Manželka odhalila druhou tvář Franka Sinatry: Byl to sadistický manipulátor! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 5. října 2022

Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš

Manželka odhalila druhou tvář Franka Sinatry: Byl to sadistický manipulátor!

Frank Sinatra, švihák s neodolatelnýma modrýma očima.
Frank Sinatra, švihák s neodolatelnýma modrýma očima. (Profimedia.cz, ara)

Světák s neodolatelnýma modrýma očima, majitel sametového hlasu a idol žen. Přesně takový byl americký zpěvák a herec Frank Sinatra (†82). Legendární umělec měl ale i druhou, méně přívětivou tvář. Jako Dr. Jekyll a Mr. Hyde...

Pověstné jsou jeho problémy s alkoholem či úzké vazby na mafii. Málo se však ví, jaký byl vlastně v soukromí. Jeho čtvrtá manželka Barbara (84) se rozhodla prolomit tabu a poprvé promluvit o nelehkém soužití s hollywoodskou hvězdou.

Barbara žila se Sinatrou 22 let až do jeho smrti v roce 1998. „Byl posedlý čistotou. Sprchoval se dvanáctkrát denně. Pokaždé voněl po levanduli,” prozradila v rozhovoru pro americkou stanici ABC News.

To ale nebyla jediná výstřednost komplikované osobnosti. Sinatra se často pod vlivem alkoholu, nejraději se posilňoval sklenkou Jacka Danielse, dokázal proměnit z jemného romantika na sadistického manipulátora.

„Pořád jsme chodili na večírky. Když jsem mu jednou řekla, že jsem dneska hrozně unavená a že nepůjdu, jeho oči se zablýskly vztekem. »Dneska půjdeš, Barbaro. A budeš chodit každý večer!« rozkázal mi výhrůžně. Brzy jsem pochopila, že se mu nedá odporovat. Ale dovedl se chovat i velmi něžně,“ rozpovídala se Barbara.

Do restaurací prý chodil Sinatra vždy se štosem stodolarovek a jednu z nich věnoval jako spropitné.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.