Herci přivezli sto tisíc!

BRNO – Lékaři ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a ředitel televize Nova Petr Dvořák navštívili brněnskou Fakultní nemocnici. Předali zde šek na sto tisíc korun a hned poté se vydali – tentokrát bez bílých plášťů – na vizitu!
Lékaři ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a ředitel televize Nova Petr Dvořák navštívili brněnskou Fakultní nemocnici. Předali zde šek na sto tisíc korun a hned poté se vydali – tentokrát bez bílých plášťů – na vizitu!
Herci rozdávali kromě podpisů i dobrou náladu. Fórky nešetřil třeba Josef Pejchal, seriálový Adam Suk. „Bohužel, ti co sledují vékávéčka mají pro dnešek smůlu, že musí koukat na nás,“ vtipkoval. Ve volné chvilce si se skutečnými lékaři předali své zkušenosti. A jaké výtky měli k seriálovému prostředí praví muži a ženy v bílém? „Snad jen ta sterilizace operačních nástrojů, tam by to na jedničku nebylo,“ smála se jedna ze sester.
22.4.2009