Daniela Peštová - Řekla si o milion! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 24. července 2025

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Daniela Peštová - Řekla si o milion!

Daniela Peštová v Čechách přehlídky vůbec »nechodí«. Jedinou, kterou šla, byla pro Avon, a to jen proto, že je komisařkou projektu Avon proti domácímu násilí.
Daniela Peštová v Čechách přehlídky vůbec »nechodí«. Jedinou, kterou šla, byla pro Avon, a to jen proto, že je komisařkou projektu Avon proti domácímu násilí. (Aha! – Marek Pátek)

PRAHA – Daniela Peštová (37)a Adriana Sklenaříková (36) měly být hvězdami slavnostního večera Avon v Obecním domě. Žena s nejdelšíma nohama ale zradila! Nedorazila – reklamu za šílený balík peněz upřednostnila před charitou. „Když se podíváte na jakéhokoli uvažujícího člověka, upřednostní vždy dobře placený džob před charitou.

Sklenaříková se vykašlala na charitu a odjela točit s Beckhamovými

Tak to bylo i u Adriany, samozřejmě je to pak pro nás zbytečně stresující,“ řekl PR ředitel Avonu Michal Borec. Hvězda mezi modelkami Daniela Peštová však nezklamala a »šla« v Čechách teprve druhou módní přehlídku. A její další spolupráce s Avonem jí vynese víc než milion korun!

„Komunikace s Danielou je opravdu jednodušší než s Adrianou, v rámci spolupráce je Daniela i přístupnější. Práce s Adrianou je komplikovaná, protože žije v Paříži. Účast na večeru potvrdila několikrát, ale vyhrála casting na reklamní kampaň s manželi Beckhamovými a nepřijela,“ vysvětlil neúčast Sklenaříkové Borec, kterému se podařilo udělat dobrý dlouhodobý kontrakt s Danielou Peštovou, jež se stane tváří Avon bižuterie.

A kosmetická firma neváhala zaplatit částku větší než milion korun. „Ano, je to pravda, může to být víc než milion,“ nepřímo nám potvrdil informaci PR ředitel. „Dělám tu práci tak dlouho, že si samozřejmě klidně řeknu o větší honorář,“ řekla Aha! Daniela Peštová, která rozhodně nemíní s prací modelky v dohledné době skončit.

Do Obecního domu ji přišel podpořit i její přítel Paľo Habera, který vůbec nemá pocit, že žije vedle nejkrásnější ženy v Čechách. „To není o tom, jak kdo vypadá, ale jaký je. Daniela samozřejmě nádherná žena je, to musím souhlasit,“ prozradil Habera.

Přehlídku a představení nového parfému U By Ungaro moderoval slovenský herec Maroš Kramár. Ten se celé odpoledne připravoval opravdu pečlivě i co se něčeho tvrdšího týče. Na pódiu to však jako správný profík skvěle ustál.

Mezi modelkami samozřejmě zářila Daniela Peštová, ale i zpěvačka Jana Kirschner stála za povšimnutí, přehlídku totiž odchodila bosa. „Já bych to nezvládla v takových podpatcích, jaké měly holky, navíc i vystupuju bosá, takhle se cítím příjemně,“ prozradila zpěvačka.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry