Miroslav Táborský: Chtěli mu řezat čelist! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. prosince 2022

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Miroslav Táborský: Chtěli mu řezat čelist!

Miroslav Táborský si nechal kvůli lepší výslovnosti obrousit horní zuby.
Miroslav Táborský si nechal kvůli lepší výslovnosti obrousit horní zuby.

PRAHA – Herec Miroslav Táborský (48), známý ze seriálu Místo v životě, pohádky Nejkrásnější hádanka nebo jako Vilda Houf, spoluvězeň hlavního hrdiny Tmavomodrého světa, už ví, že nejen sport, ale i umění pěkně bolí!


Kvůli výslovnosti odmítl řezání čelisti, nevyhnul se ale obroušení zubů!

„Když jsem se hlásil na DAMU, nevzali mě kvůli měkkým sykavkám. Měl jsem nestandardní čelist, spodní předkus, a tak tu byla možnost operace. Při ní by mi za zuby uřízli kus čelisti, což je dost bolestivé a rizikové,“ svěřil se deníku Aha! herec, který často ztvárňuje filmové záporňáky. „Doktorka naštěstí byla rozumná a tvrdila mi, že by to mému zjevu moc nepomohlo, navíc jsem prý díky té bradě nezaměnitelným originálem. Nakonec mi jen obrousili horní zuby a nasadili mi na ně korunky, aby se tak srovnaly s těmi spodními. Od té doby je to dobré,“ dodává Táborský, který se na divadelní fakultu dostal až napočtvrté. V současnosti natáčí pohádku Peklo s princeznou a o volných dnech odpočívá na chalupě.


Autor: (daz)
Foto Aha! – Marek Pátek

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.