Krampol byl smutný: Kolegové na něm šetřili!

ŽIVANICE – Fiaskem skončila oslava sedmdesátých narozenin herce Jiřího Krampola v Živanicích na Pardubicku. Narozky totiž slavil v rámci Žižkovské poutě, která se v obci konala. Avšak lidé museli platit!
Fiaskem skončila oslava sedmdesátých narozenin herce Jiřího Krampola v Živanicích na Pardubicku. Narozky totiž slavil v rámci Žižkovské poutě, která se v obci konala. Avšak lidé museli platit!
Vstupenka pro dospělé stála sto korun, pro děti do 15 let pak třicet korun. Krampolovi přijela k životnímu jubileu popřát řada známých jmen, například Martin Maxa, Zdeněk Srstka, Roman Skamene, Vítek Chaloupka, Milan Drobný, Luboš Xaver Veselý, Zdeněk Vrba nebo Karel Kahovec. Někteří ale na svém »kamarádovi« šetřili a žádný dárek mu nepřivezli! „Pro něj je ho škoda,“ usmál se například Roman Skamene.
Vítek Chaloupka, který se zase stará o oslavencovu figuru, mu věnoval karikaturu, kterou vlastnoručně namaloval. Snažil se zachytit Krampola, což ale spíše vzbudilo úsměv u diváků. Krampol si na obrázku totiž vůbec podobný nebyl. „Moc ti Jirko děkuju, že s tebou mohu kamarádit,“ opakoval pořád dokola Chaloupka. Na oslavenci šetřil i Martin Maxa, který zazpíval tři písničky a s Krampolem se rozloučil se slovy: „Potkáme se zase někdy v posilovně, abysme dobře vypadali až budem fotit ty fotky pro Playboy.“
Luxusním darem se neblýskl ani zpěvák Milan Drobný. „Věnoval jsem mu fotoobraz, který jsem vytvořil, na téma popeláři v Itálii,“ sdělil nám Drobný, který už zítra s Krampolem odlétá do Turecka na tenisový turnaj. „Kulatiny budu slavit na třikrát. V Živanicích to byla taková první oslava. Přátelé a kolegové mě moc potěšili. Užil jsem si to a skvěle se bavil,“ snažil se zakrýt nepříliš povedenou akci Krampol.