Hanychová opět šokuje: Nejraději to mám »na koníčka«! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Hanychová opět šokuje: Nejraději to mám »na koníčka«!

Agáta rozhodně není žádná stydlivka, o čemž svědčí i vyzývavé róby, jež si na sebe obléká a které mnohdy víc ukazují, než zahalují.
Agáta rozhodně není žádná stydlivka, o čemž svědčí i vyzývavé róby, jež si na sebe obléká a které mnohdy víc ukazují, než zahalují.

PRAHA – Kontroverzní modelka Agáta Hanychová (22) natočila další provokativní video, které za jediný den zhlédlo na internetové televizi Stream.cz více než sto tisíc lidí! O co ve videu jde?


● Další provokativní video

Agáta v něm prozradila, a dokonce i názorně ukázala, jakou sexuální polohu má nejraději!

Video o délce 27 vteřin začíná záběrem na Agátu, která je zahalená v županu a sděluje divákům: „Dnes vám ukážu svoji oblíbenou sexuální polohu!“ Načež Hanychová odhodí župan a diváci vidí, jak oblečená Agáta sedí na malém houpacím koni a řve: „Na koníčka!“

Krátký šot vidělo jen během prvního dne přes sto tisíc lidí. Důvodem vysoké návštěvnosti byla především skutečnost, že Hanychová video pojmenovala »Moje sexuální poloha no. 1« a lidé si tak od jeho obsahu slibovali mnohé. Řada z nich se tak skutečným obsahem cítila podvedena.

„Agáta je schopná pro vysokou návštěvnost svých videí udělat cokoliv,“ nadávají jí někteří v komentářích. „To video nevypovídá o nejoblíbenější poloze Hanychové, ale naopak velmi dobře vypovídá o její inteligenci. Má IQ houpacího koně,“ myslí si další z komentujících. Tak či tak, dcera herečky Veroniky Žilkové na sebe opět dokázala strhnout pozornost. To je umění, ve kterém je skutečnou přebornicí.

Kliknutím zvětšete Kliknutím zvětšete

Kliknutím zvětšete Kliknutím zvětšete


Autor: Josef Koukolíček
Foto Aha! – David Kundrát, Stream.cz


Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.