Hanychová už nevydržela mlčet: Bolavé drama s Prachařem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 26. dubna 2025

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Hanychová už nevydržela mlčet: Bolavé drama s Prachařem

Agáta s Jakubem tvořila pár 7 let
Agáta s Jakubem tvořila pár 7 let (CNC/Marek Pátek, Pavel Machan)

Nevěra, skandály, ostré urážky a nekonečné tahanice! Agáta Hanychová (38) a Jakub Prachař (40) už sice dávno nejsou manželé, ale nemůžou si přijít na jméno. Ona o něm bez skrupulí říká, že je „ko*ot“, on ji přímo u soudu označil za „alkoholičku a psychopatku“. Inu staré rány z oboustranných nevěr se nehojí...

Po několika skandálech, spekulacích o nevěře a jednom mediálně výživném rozvodu si dnes bývalí manželé nemohou přijít na jméno.

„Vy si možná tady pana Prachaře vykreslujete jako úžasného otce, ale on není a vždycky to byl ko*ot,“ nešetřila Hanychová svého exmanžela v jednom z rozhovorů. A aby bylo jasno, Prachař si také nenechal nic líbit. Když se řešilo výživné na jejich dceru Miu, vypadlo z něj: „Alkoholička a psychopatka… Dělá 600 tisíc měsíčně. Mělo by to mít nějaké morální hranice. Já budu posílat 25 tisíc,“ cituje herce slovenský magazín Šarm.

Nevěry se projednávaly i u rozvodového řízení. „Jestli jsem Prachařovi zahýbala? Ano. Ale mohl si za to sám! Podváděl mě taky. Že to dělal lépe a utajeně, neznamená, že to nedělal! V mém případě to bohužel bylo vytištěné na titulních stranách několika novin a časopisů…,“ řekla otevřeně Agáta v jednom z dílu svého podcastu.

Přiznala, že jednu dobu už byla z Jakubových nevěr tak vyčerpaná, že jí musel natáčet hotelové pokoje, aby jí dokázal, že v nich neskrývá milenku. „Protože jsem byla žárlivá a on mě hrozně podváděl,“ vysvětlila. Podezření padlo na herečky Kristýnu Leichtovou a Dianu Mórovou, se kterými tehdy natáčel. 

 



Přečtěte si
pragver
20. 3. 2025 • 20:14

Je to *unda !

hejhej
20. 3. 2025 • 20:08

Články nečtu, ale ty nadpisy jsou k smíchu. Hanychová nevydržela mlčet Každou debilitu hlásí do bulváru, každého partnera osočuje. Lituji její dětui, že mají tak deb.ilní matku. Hanychová je hodně hloupá

Anna Pruckova
20. 3. 2025 • 19:12

Poznali se na seznamce ROKA.LOL

fany22
20. 3. 2025 • 18:49

Že je alkoholička, to už prohlásilo více pánů, včetně Soukupa. A že rychleji mluví, než myslí, je taky známo. Ale nese jí to statisíce měsíčně. Děs běs, co my jsme to za společnost.
Proč se neřeší, kolik má ona posílat otcům, to mi taky přijde absurdní. A ona to ještě umí tak melodramaticky podat: vy nechcete, aby se vaše dcery měly dobře? Je to celé směšné. Pohoda dětí se neodvíjí od toho, jestli rodiče jezdí v autě za 3 miliony, ani, jestli lítají každý rok na Bali.
Ovšem Agáta, ta to s Holčičkami opravdu umí, je totiž taková šetřivá, kotel nepouští naplno, a všude zhasíná. A ty slípky na to slyší.

lekno
20. 3. 2025 • 16:57

Tak Agáthhhhhha dělala tehdy 600 tisíc měsíčně ? A soud jí nenařídil ani korunu, aby posílala ex-manželovi na výživné pro dcerku Miu ? Jakubovi určili posílat velké výživné Agátě pro tu dcerku a ona nic nemusí posílat jemu ? No to je ale rozhodnutí ! Tatínci platí, vydělávající matka jen bere.. Agáta bude asi už pomalu za vodou - je bohatá, ale uhradit výživné pro své děti ze svého zárobku - to se jí nechce ! Třeba jí to nejde, nedokáže vydělat na výživné pro svá děcka. I když je jinak výjimečně úspěšná podnikatelka ! Umí vydělat na drahý byt, na auta, na dovolenky, na leccos - jen výživné pro své děti, na to vydělat neumí.. Proto musí soustavně posílat otcové této ženské tučné výživné pro ty děti.. Přitom je tam dokonce zřízena střídavka. Otcové také pečují o ty děti. No ona stejně žádné výživné posílat otcúm nemusí ! Vnímám to jako slizký hnus - takový parazitismus..

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry