Absolutní zoufalství! Takhle přežívá Gottová ve Finsku | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Absolutní zoufalství! Takhle přežívá Gottová ve Finsku

Dominika Gottová
Dominika Gottová (Archiv Blesku)

A je to zase tady! V pracovním životě se Dominice Gottové (51) zkrátka nedaří. Jak totiž napsal server kafe.cz, po návratu do Finska kariérní vzestup opět nezaznamenala…

Od Česka se distancovala a jezdí sem pouze diskrétně čas od času za svou maminkou. Pracovních možností měla a má ve Finsku několik, přesto se jí stálou práci dodnes nepodařilo sehnat. Severské země jsou navíc v rámci sociálního systému vstřícné, ale čeho je moc, toho je příliš. Dominika dlouhodobě pobírala podporu v nezaměstnanosti, pohár trpělivosti finských úřadů ale nakonec také přetekl. Nejstarší dceři Karla Gotta (†80) do pracovního režimu totiž ne a ne naskočit. 

„Začátkem roku definitivně přišla o státní podporu pro nezaměstnané, což v jejím případě dělalo skoro čtyřicet tisíc korun měsíčně. Slibovala, že nastoupí do práce, ale zatím se tak nestalo. Nechce pracovat, téměř vůbec nevychází z domů a působí nešťastně. Jako by neměla chuť do života…“ uvedl pro server Expres.cz dobře informovaný zdroj.

Dominika Gottová: Na tátu si vzpomenu při dobrém jídle a při písni Pro tebe

Video se připravuje ...

Ani s vlastním byznysem, který manželé založili na spravování hudebních aktivit Tima Tolkkiho (58), zcela nepochodili. Bez pokračující státní podpory se jim nepodařilo firmu patřičně rozjet do soběstačnosti. „Timo nemá moc pracovních nabídek, spíše tak nějak přežívají. Nedávno se přestěhovali do nového bytu,“ prozradil Expresu zdroj z blízkého okolí. A nakonec neklapla ani slibná nabídka v rádiu Prostor, kde měla Dominika dostávat za jeden výstup okolo 1500 korun. Dominika totiž podle informátora podlehla vlastní lenosti. Jenomže ony ty koláče bez práce zkrátka opravdu nejsou…Přečtěte si
stoneman003
15. 7. 2024 • 20:30

stoneman003
15. 7. 2024 • 20:24

fany22

zjavne ste hodne neobjektívna..Tak vyvráťte toto, ćo napísala beladona nižšie :

:Pokud by dostala spravedlivý díl dědictví a nepodfouknul ji vlastní otec s 6 miliony, měla by se do smrti dobře.Její miliony si užívá národní vdova co obsadila nejen jejího otce, ale i domov , kam Dominika nesměla.Dominika vůbec měla smůlu.Nesměla se hlásit ani k tatínkovi .
Tohle téma je přímo na bajku, jak svět funguje, kdy macecha , původem placená společnice starých pánů , kukačka v hnízdě je lepší kredit, než dětstvím zdevastovaná dcera alkoholička, obelhaná vlastním tátou jak při narození , tak při závěti.

Gott family = Ivana a Karel se fakt vyznamenali !!!!

Hezký večer...

fany22
15. 7. 2024 • 20:16

Taky se nechci handrkovat. Ale ještě k tomu Hugovi - teď se zase měla vyjádřit, jak roste, a je čím dál podobnější Gottovi.
A že zranilo nebo mělo zranit Ivanu, je přece jasné. Nejde o peníze. Kluk je o pár let mladší, než Nelly. Vám by to přece vadilo taky. I vašim dětem. A spousta milenek před svatbou je snad jiné téma.
Hezký večer.

lekno
15. 7. 2024 • 17:54

fany22: Když o Dominice vypisují v diskusích, že nikdy nepracovala, je to lež. Znovu musím opakovat – ano, považuji takové řeči za špinění její osoby. Dominika pracovala ve více zaměstnáních.. Ohledně jejího prvorozenství, nemyslela jsem to tak, že proto měla dostat všechno, nebo největší podíl z dědictví. Nejsme přece ve středověku. No myslím, že byla ona prvorozená jeho dcera a zasloužila si dostat stejný podíl, jako její mladší sestry. Karel G. totiž nepodporoval jen ji. Podporoval vydatně i další své dcerky. Proč tedy právě Dominiku musel vydědit ? Nepovažuji za pouhý kšeft fakt, že se ona podílela na dvou knihách o jejím otci. My neznáme její motiv, postoj a city, které ji k tomu vedly. Myslím, že je to neopodstatněná zaujatost - odsuzovat ji kvůli tomu a tvrdit, že jí šlo jen o kšeft.. A co ona opakuje ohledně „levobočka“ – o tom nic nevím. Zase až tak moc nesleduji články o ní. K tomu jen tolik, že pokud tuto info zveřejňovala, proč by to mělo ublížit Ivaně ? Z majetku Karla ten tvz. „levoboček“ nic nedostane, Ivana se nemá proč znepokojovat. Je veřejně známo, že Kája měl dost milenek - tohle Ivanu netrápí ? Proč tedy by ji měl trápit „levoboček“? Nechme to tak, fany. Nemusíme mít na všechno stejný názor. No snad se zde nebudeme ve velkém handrkovat kvůli Dominice, Ivaně a řečem o „levobočkovi“. Mějte se hezky..

fany22
15. 7. 2024 • 17:08

Že prvorozená, to vůbec nepadá na váhu. Nejde o hospodářství, odkázané nejstaršímu. Nechce
se mi, ale mohla bych jít dokonce ještě dál, a připomenout řadu levobočků nebo následky náhodné noci ( a co bylo tohle jiného?), kdy se ti muži zachovali mnohem tvrději. A pokud pobírá nebo jí končí podpora v nezaměstnanosti, tak asi nepracuje. A ano, pokud zná jazyky, nemusela by zrovna za pokladnu, kam ji někteří posílají. Nemyslím, že se jedná o špinění, když opravdu celé roky nepracovala a byla závislá na pomoci táty. A na alkoholu taky. A že se v krátké době podílela dokonce hned na dvou knihách o tátovi, přitom ho vídala velmi zřídka, to mi jako moc úctyhodné nepřipadá. Byl to pouhý kšeft, žádné uctění tatínka. Naopak, jak opakovaně zveřejňuje, jak má (milovaný!) tatínek levobočka s Kováczovou, to považuji za špinavost. Nejen, že to nemůže vědět najisto, a kluk je celý Havelka, ale jde hlavně o ten úmysl ublížit Ivaně, a naprosto žádný takt a cit vůči otci. To jí to stálo za to?

A k tomu dělení - bez debat dostala během celého života neskutečnou hromadu peněz. A hlavně s tím zacházela jak bezmozek. O to zřejmě šlo nejvíc. “Pomáhám ti naposledy, teď už opravdu naposledy…”Jednou to prostě přeteče. Nikdo nechce házet peníze do kanálu. A jak jinak ji donutit, aby se vzpamatovala a pracovala jako každý normální člověk?
Já tu částku dědictví neznám, ani nepotřebuji znát. Hlavní dědičkou je ze zákona manželka, a že Gott zřejmě zvýhodnil své dvě nejmladší, mi připadá dost pochopitelné. V tak mladém věku přišly o otce. Ale hlavně - rozhodl se jako svéprávný člověk.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.