Absolutní zoufalství! Takhle přežívá Gottová ve Finsku | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Absolutní zoufalství! Takhle přežívá Gottová ve Finsku

Dominika Gottová
Dominika Gottová (Archiv Blesku)

A je to zase tady! V pracovním životě se Dominice Gottové (51) zkrátka nedaří. Jak totiž napsal server kafe.cz, po návratu do Finska kariérní vzestup opět nezaznamenala…

Od Česka se distancovala a jezdí sem pouze diskrétně čas od času za svou maminkou. Pracovních možností měla a má ve Finsku několik, přesto se jí stálou práci dodnes nepodařilo sehnat. Severské země jsou navíc v rámci sociálního systému vstřícné, ale čeho je moc, toho je příliš. Dominika dlouhodobě pobírala podporu v nezaměstnanosti, pohár trpělivosti finských úřadů ale nakonec také přetekl. Nejstarší dceři Karla Gotta (†80) do pracovního režimu totiž ne a ne naskočit. 

„Začátkem roku definitivně přišla o státní podporu pro nezaměstnané, což v jejím případě dělalo skoro čtyřicet tisíc korun měsíčně. Slibovala, že nastoupí do práce, ale zatím se tak nestalo. Nechce pracovat, téměř vůbec nevychází z domů a působí nešťastně. Jako by neměla chuť do života…“ uvedl pro server Expres.cz dobře informovaný zdroj.

Dominika Gottová: Na tátu si vzpomenu při dobrém jídle a při písni Pro tebe

Video se připravuje ...

Ani s vlastním byznysem, který manželé založili na spravování hudebních aktivit Tima Tolkkiho (58), zcela nepochodili. Bez pokračující státní podpory se jim nepodařilo firmu patřičně rozjet do soběstačnosti. „Timo nemá moc pracovních nabídek, spíše tak nějak přežívají. Nedávno se přestěhovali do nového bytu,“ prozradil Expresu zdroj z blízkého okolí. A nakonec neklapla ani slibná nabídka v rádiu Prostor, kde měla Dominika dostávat za jeden výstup okolo 1500 korun. Dominika totiž podle informátora podlehla vlastní lenosti. Jenomže ony ty koláče bez práce zkrátka opravdu nejsou…Přečtěte si
ELLA Průšová
17. 7. 2024 • 18:57

lekno; ano,milostivá, já se vám omlouvám, ale to co jsem zde napsala nebo jindy a jinde, to bych si nedovolila vymýšlet, oni o tom také psaly noviny, pracovala 2 dny a byla zmožená! Zrovna tak Krampol, celý život chlastal a teď to má prý rodové, že kašle, nemocné ledviny...., jestli to nebude tím, že jsem tak nějak u toho všeho byla, to víte, když někoho hledá i helikoptéra a najde ho se válet v příkopě ve sněhu...
Na své děti se také vyflajznul a nyní píše, že se o něho nestarají! Ony se ale starají, tak, jak on se staral o ně!

lekno
17. 7. 2024 • 16:43

ELLA Průšová: Nevzpomínám si na příspěvek od vás, kde byste na někoho zuřivě neútočila. Přijdete mi v kuse nabroušená, najedovaná, až je to směšné.. Zavádíte zde. Dominika pracovala více než 2 dny ve svém životě, to vy nepište nesmysly. Mám pocit, že ty pilulky, co věčně vzpomínáte a v kuse je diskutujícím doporučujete, by se hodily spíše vám – pokud pravda už nejste na nějakých závislá. A tykejte si svým děckám, jo ?

fany22
17. 7. 2024 • 13:06

A to ještě do ní průběžně necpal miliony. Koupil jim sice byt, ale jinak si žili za svoje.

jity
17. 7. 2024 • 10:26

Pokud už bylo rozděleno dědictví ještě za života Gotta tak jaký právní nárok? Kdyby ten právní nárok byl myslíte, že zrovna ona by se nehlásila? Příbuzná po smrti svého otce také nedostala nic, protože už to bylo převedeno za jeho života na druhého sourozence a podle práv to bylo v pořádku. Tak co tady pořád vymýšlíte s právním nárokem. Možná morálně, ale to notáře nezajímá.

jity
17. 7. 2024 • 10:22

Jeden se nestačí divit jak mají někteří lidé starost o Dominiku, lempla líného a o druhorozenou dceta Gotta nikoliv? Ta žije normálním životem, nenatahuje ruku, nepomlouvá a tam neni starost kolik ona dostala?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.