Přiznání Jiřího Krampola (85): Dělil se o milenku s Gottem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Přiznání Jiřího Krampola (85): Dělil se o milenku s Gottem!

Kvasničková randila s Krampolem, Gottem i Štaidlem
Kvasničková randila s Krampolem, Gottem i Štaidlem (archiv Blesku)

Bavič Jiří Krampol, který zítra oslaví 86. narozeniny, se prý dělil o milenku se samotným Karlem Gottem (†80). Bývalá dětská hvězda Monika Kvasničková (54) z právě reprízovaného seriálu My všichni školou povinní zřejmě měla zálibu ve zralých mužích.

Krampolovi bylo tehdy 51 let a jí jen sedmnáct. A Karel byl jen o rok mladší než Jirka... Dávné tajemství vyzvonil Slavíkův bývalý tajemník Jan Adam (60). „Milenkami Karla Gotta byly v polovině osmdesátých let herečky Monika Herbychová a Monika Kvasničková... Byly ovšem i milenkami Ladislava Štaidla,“ napsal Adam na svém Facebooku a současně zveřejnil archivní fotku, na které je Slavík s oběma Monikami.

Láska na zakázku: exkluzivně trailer s Jiřím Krampolem v zatím poslední roli

Video se připravuje ...

„Vím, že Kvasničková s Karlem chodila. Taky s ním v polovině osmdesátých let točila několik klipů. Například v roce 1987 v písni Mlčení ve dvou,“ řekl deníku Aha! bývalý Gottův tajemník. Někdejší dětská hvězda nepopírá, že padla Gottovi do oka. „Zval mě na Bertramku, že mě u sebe doma pohostí,“ řekla Aha! Kvasničková.

„Jenže já měla tenkrát známost s jedním chlapíkem, který dost pil a hodně žárlil, honil mě pak po poli, málem mě zabil,“ popsala herečka vzrušené chvíle vyprovokované Slavíkem. Podle ní měla ke Gottovi ještě blíž právě Herbychová. „Chodívaly jsme spolu k Apolináři, kde bydlel Štaidl. On nám tam kupoval dobroty a tesavelu. S Karlem měla mnohem užší vztah než já,“ dodala Kvasničková se smíchem.

Sidovský a Absolonová vzpomínali na Gotta! Karel Ivanu podváděl!

Video se připravuje ...

Šprtka i zlobivá holka

Monika Kvasničková hraje v seriálu My všichni školou povinní šprtku Hanku, dceru učitelky Hajské v podání Gabriely Vránové (†78). Jako dospělá žila nějakou dobu v USA, Německu a Rakousku. Zahrála si také v seriálech Pojišťovna štěstí či Hříchy pro pátera Knoxe. Život si zkomplikovala užíváním drog.Přečtěte si
fany22
11. 7. 2024 • 17:54

A proč to Adam zveřejňuje? Ani jedna z nich nepatřila do Gottových významnějších lásek, nikdy se o nich nezmiňoval, a zrovna tak si na ně ani nevzpomněl Štaidl ve své životopisné knize.
Takže jsou obě dámy za “nedámy”. Jemně řečeno.

nilud
11. 7. 2024 • 12:15

Trapnější než trabant tenhle Trampol.🤡

illenne
11. 7. 2024 • 11:34

Jiří Krampol, to je tedy úroveň. Vždy, když někdo odejde, tak mají další potřebu odhalovat střípky jejich života. Nejen jedná herečka, která prý s kým točila, s tím něco měla. Prostě hnus.

Alva
11. 7. 2024 • 11:03

To jsou řeči pod úroveň, bych se styděla něco takové vůbec vypustit, opravdu hnus.

Marta Kubíková
10. 7. 2024 • 20:11

To jsou zase teda kecy.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.