Zvrat u Krampola: Žiju na 21 metrech čtverečních | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Zvrat u Krampola: Žiju na 21 metrech čtverečních

Jiří Krampol konečně vyrazil na procházku
Jiří Krampol konečně vyrazil na procházku (Aha! – Martin Hykl)

Pětaosmdesátiletý herec konečně opustil brány nemocnice a mohl se nastěhovat do Domu s pečovatelskou službou. A doslova vrní blahem, poprvé totiž mohl vyrazit na vytouženou pocházku do přírody!

„Jsem tady šťastný, žiju na 21 metrech čtverečních a nic mi tu nechybí. Jsou tu hrozně fajn lidi. Včera jsem byl na procházce v přírodě s celou partou přátel," nadšeně konstatoval Jiří Krampol na webu ŽivotvČesku.cz. 

Nejčastěji Krampol vzpomíná na manželku Hanku, říká jeho manažer Schmiedberger

Video se připravuje ...

Jedinou starostí je už pouze vyklizení původního bytu v centru Prahy. „Je neuvěřitelné, kolik věcí člověk za život nashromáždí. Mám tam plné skříně oblečení, budu to muset všechno probrat a nějak se toho zbavit," ustaraně dodal herec. 

Jiří Krampol v nemocnici: Stavějí ho na nohy! Udělal i dřep!

Video se připravuje ...Přečtěte si
beladona
28. 6. 2024 • 00:08

Já mám vztek na ty co mu nadávají kvůli majetku, nebo že pořád chtěl ještě pracovat , anebo kvůli tomu, že do pečovateláku nechtěl.
On totiž člověk, který má mladého ducha, chce pracovat ! Taky nechce žít někde obklopen jen stářím.Žít v městě, v domě s různými generacemi sousedů , (pokud to není, jak u nás v centru Prahy jen samé hnusné airbnb, které lidi ničí ) , tak žít s různými generacemi je ideální.To ale v pečovateláku není.
Přeju mu, aby tam byl obklopen chytrými lidmi.Jinak by to bylo peklo!¨
Přeju mu, aby byl šťastný.Byt mu jistě kamarádi pomohou vyklidit.

ELLA Průšová
27. 6. 2024 • 23:04

ZŽ; on takhle jednal celý život! On tu popsal, jak se dá podvádět, získat co mu nepatří, to je a byla vždy jeho parketa! Také tu píší, jak chtěl dostat Haničku mezi VIP, mohla by všude přednostně a zadarmo! Dúchod jí vyběhal a slušnej, nikdy ona nepracovala a nikdy nebyla učitelkou, ale myla nádobí ve školce! On strašně lže! Nyní už nadává i starým lidem! Obyčejný vykuk!

Oldřich Fiala
27. 6. 2024 • 17:22

Přeji panu Krampolovi jen to nejlepší protože vím co ta 80tka umí. Těm rejpalům taky nebude pořád cet ale desát a pak to poznají.

Marta Kubíková
27. 6. 2024 • 09:47

Aniž bych chtěla být jedovatá, myslím, že těch 21 metrů čtverečních je dostačujících, když už člověk špatně chodí, což je i jeho případ. A pokud chce opravdu chodit, může jít na procházku.

Anastazie Pourova
26. 6. 2024 • 20:50

Reakce mladých je komická. Však i oni budou, možná, staří. A někdo jim bude přát nabalzamování. Ale bezvýznamným lidem nebude oni to umožněno.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.