Hanychová šla s pravdou ven: Výsledek těhotenského testu? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Hanychová šla s pravdou ven: Výsledek těhotenského testu?

Agáta Hanychová a Mirek Dopita
Agáta Hanychová a Mirek Dopita (profimedia.cz)

Čtvrté dítě Agáty Hanychové (39) je téma. Mirek Dopita (39) se totiž opakovaně vyjádřil, že by si ještě jednoho společného potomka s Agátou přál, čímž rozhořel diskuze na sítích a podpořil četnost zvídavých otázek. Když pak v jednom z posledních dílů Agáta a Ornella padla slova o těhotenském testu, přišel šok.

„Ty by sis mohla udělat klidně těhotenský test třeba před barákem a nikdo by o tom nevěděl. Nebo na Václaváku,“ řekla v jednu chvíli Ornella směrem k Agátě. Tím chtěla sice vyzdvihnout fakt, že se pozornost posledních dní omezila jen na konání filmového festivalu ve Varech, Agáta však překvapivě zareagovala na další těhotenství.

SÁMER ISSA: Náš vztah s Agátou měl být na oko, ale pak jsme se do sebe zabouchli

Video se připravuje ...

„Já doufám, že už si nikdy nebudu muset dělat těhotenský test,“ odpověděla jí. „No, určitě,“ zpochybnila její slova Ornella, jakoby tím chtěla naznačit, že ještě nemusí být nic ztraceno i přesto, že Agáta podotkla, že už narazila na svoje limity.

V rodině Veroniky Žilkové (62) navíc bylo vždycky živo - sama herečka měla kromě Agáty ještě Cyrila, Vincenta, Kordulu a pak adoptivní děti Markétu a Jana. Že by se ale počet dětí dědil jako rodinné stříbro? 

Agáta Hanychová: Manžel pro mě dárek našel na poli

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.