Žilková si sype popel na hlavu kvůli Agátě... a zákaz pro Kordulu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Žilková si sype popel na hlavu kvůli Agátě... a zákaz pro Kordulu

Veronika Žilková, Agáta Hanychová a Kordula Stropnická
Veronika Žilková, Agáta Hanychová a Kordula Stropnická (Instagram)

Herečka Veronika Žilková (62) se v jednom z nedávno odvysílaných dílů podcastu Bez pózy, který běží na platformě HeroHero, vyjádřila, že cítí vinu za neúspěchy své nejstarší dcery Agáty (39) ve vztazích. Apelovala i na nejmladší Kordulu (18), aby se vyvarovala zásadní chyby. 

„Agátě jsem dala špatný vzor partnerky. Viděla, že se chovám až příliš dominantně,“ svěřila se Žilková, čímž reagovala na Agátiny četné pokusy a omyly o to najít životního partnera. „My jsme hodně emancipované, což není dobře, a já se ti za to omlouvám,“ dodala směrem k Agátě. Nyní pevně věří, že se stejnou měrou nebude podílet i na osudu Kordy. 

Veronika Žilková ze Španělska rovnou do Varů: O Polívkovi i novém filmu s Kozubem

Video se připravuje ...

Podle Veroniky by si nejmladší dcera měla vzít příklad z přístupu partnerky Vincenta (25), Bey. „Závidíme Bee, že jí nevadí tě poslouchat, protože nám to vadí. Já jsem hlavně Beu ocenila, když jsme stěhovali, protože cokoliv, co Vinca udělal, tak Bea byla strašně nadšená a já jsem říkala: To je recept na šťastné manželství,“ vychválila pak nováčka rodiny. 

„Řekla jsem, Kordulko, půjdeš k Bee do učení, už se nesmíš dívat, jak já s Agátou to děláme špatně,“ podotkla s tím, že přístup alá haf, haf, mňau, mňau je zárukou šťastného vztahu. „Myslíte jako slušná, respektující žena, která svého muže neponižuje. Takhle se to řekne jejich jazykama... Když jste slušná ženská a jste hodná na lidi, tak podle Agáty a mámy děláte mňau, mňau,“ vysvětlil Vincent. 

LIKE HOUSE 2: Arogantní a odtažitá zlatokopka! Influenceři přiznali, co si myslí o Agátě

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.