Anděl mezi zdravotníky: Celebrity si hrály na doktory | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. července 2024

Svátek slaví Jakub, zítra Anna

Anděl mezi zdravotníky: Celebrity si hrály na doktory

Zuzana Bubílková s Kateřinou Palachovou si vyzkoušely práci s obří injekcí.
Zuzana Bubílková s Kateřinou Palachovou si vyzkoušely práci s obří injekcí. (﷯Foto ﷯Herminapress.cz﷯)

Chvílemi to vypadalo, že se natáčí pokračování Nemocnice na kraji města nebo Ordinace v růžové zahradě 3. Herečky Vilma Cibulková (61), Míša Pecháčková (20), zpěváci Anička Slováčková (28), Marian Vojtko (51) a další známé tváře si zahráli na doktory a pacienty!

Na jednom se shodnou všichni – nikdo z nich na dveře ordinace neklepe rád. Přesto se každý z nich v hotelu Studánka v Rychnově nad Kněžnou ochotně a rád zúčastnil focení charitativního kalendáře Anděl mezi zdravotníky. Finále stejnojmenné soutěže bude 24. srpna v Náchodě. Podívejte se s námi, jak se focení povedlo...

Babička Vilmy Cibulkové: Zachránila potrhané děti!

Než se stala herečkou, Vilma Cibulková dokonce uvažovala o povolání záchranářky. Většina jejích předků totiž pracovala pro Červený kříž a ona sama tuhle organizaci finančně podporuje. Její maminka i babička zachránily svou pohotovou reakcí i několik zraněných dětí, které při výlovu rybníku našly nevybuchlou munici z druhé světové války. „Jednomu to utrhlo ruku, druhému roztrhlo všechny vnitřnosti, které ležely mimo něj. A maminka mi tenkrát vyprávěla, že doběhla její maminka, s ničím se nemazlila, poskládala mu tam střeva zpátky, položila na něj těžkej kámen a držela ho, dokud nepřijela pomoc,“ popsala herečka těžko představitelnou příhodu.

Kápni božskou s Marianem Vojtkem! Kolik propařil a kdy měl strach o svůj hlas?

Video se připravuje ...

Doktor Vojtko už ordinuje!

To Marian Vojtko má doma už pět let půvabnou lékárnici Helenu. A nedávno se stal dokonce sám doktorem, ovšem umění! „Nebudete mi věřit, ale já jsem to dal, já jsem doktor! Takže ode dneška, pane doktore Vojtko, dobrý den, jo?“ vtipkoval jeden ze 4 Tenorů a nově i absolvent Akademie umění v Banské Bystrici.

Bendig je hypochondr

Velký strach z bílých plášťů má Jan Bendig (30). „Doktorů se strašně bojím, jsem hypochondr. Jakmile mě něco bolí, tak si hned myslím, že je to ta nejhorší nemoc na světě,“ svěřil deníku Aha! zpěvák. „Udělá se mi boulička, pak zjistím, že je to běďar. A když jdu na injekce, musí mě držet dvě sestřičky, aby mi mohly vůbec vzít krev,“ dodal Honza se smíchem.

Žilková na premiéře dokumentu o Troškovi: Je to Felini české vesnice!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.