Perkausová po příchodu druhého syna: Tělo jako před porodem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Perkausová 5 měsíců po příchodu druhého syna: Tělo jako před porodem!

Eva Perkausová
Eva Perkausová (Marek Pátek, ara )

Sexy blondýnka už stříhá metr, protože se co nevidět vrátí do Hlavních zpráv na Primě. Eva Perkausová (30) na konci ledna přivedla na svět druhého syna Ariana a po práci v televizi se jí stýská.

Na obrazovkách ji nahradila Terezie Tománková (45), která se netají tím, že jde jen o dočasný záskok. Kdy se tedy Eva vrátí do moderátorského křesla? „Bude to zhruba uprostřed prázdnin,“ naznačila blondýnka, která si s manželem Ivanem Heckem (41) vyrazila na finále Elite Model Look 2024. Poprvé na delší dobu svěřila hlídání synů Kiliana (1,5) a Ariana (5 měs.) babičce.

Eva Perkausová: V práci si odpočinu od dětí! Mateřství je fuška

Video se připravuje ...

„Jsem z toho nervózní, ale mamce jsem vše připravila, aby věděla, co jim má v jakou hodinu dát k jídlu. Kdyby se cokoliv dělo, jsem na telefonu, ale mamka vychovala tři děti a zvládá vše na výbornou,“ dodala s úsměvem Eva, jež je po dvou porodech v nevídané formě. Dvě kila navíc se jí drží v ňadrech, protože stále kojí.Přečtěte si
beladona
18. 6. 2024 • 11:33

Nojo, to je zase řečí, jen aby ji babky nepomluvily, že zanedbává atd.Co je složitého na tom pohlídat a uvařit dětem nechápu , dy´t je nemá na měsíc, ale 1 večer!
Jenže mamka nějak nezvládala výchovu Perkausové, oni byli divní.Perkausová pro kariéru dělá přesně co Borhyová, jen aby si nezvykli lidi na jinou, tak honem honem na obrazovku..Fakt je, že dělat jen odpolední by mě nebavilo, ale ony to nemají každý den.

Michelin
18. 6. 2024 • 08:06

Raději nechci vědět co jí ... ale normální strava to nebude ... 😭😒👎

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.