Peštová ve společnosti bez Habery: Kdo je ten fešák? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Peštová ve společnosti bez Habery: Kdo je ten fešák?

Modelka Daniela Peštová.
Modelka Daniela Peštová. (herminapress.cz)

Daniela Peštová (53) patří bezpochyby mezi nejkrásnější Češky. Když nedávno vyrazila do pražské O2 arény na finále Elite Model Look, okamžitě se stala středem pozornosti... stejně jako její doprovod. 

Peštovou totiž nedoprovázel životní partner, zpěvák Pavol Habera (62), ale mnohem mladší ročník a hned dvakrát. Peštové dělali garde oba její synové. Yannick ani Paul rozhodně nezapřou její jemné rysy. Navíc se ukázalo, že se nedědí jen krása, ale i cit pro módu a neotřelý osobitý styl. 

Daniela Peštová vyvedla na přehlídku syny

Habera s Peštovou ve Varech: Uděláme si tu minilíbánky!

Video se připravuje ...

Staršího syna má Peštová z prvního manželství s Italem Tommasom Butim, bývalým ředitelem řetězce Fashion Café. Vzali se roku 1995, ale po čtyřech letech manželství zažádala topmodelka o rozvod, důvodem byla nevěra. 

Velmi brzy poté ale našla spřízněnou duši, zpěváka Pavola Haberu (62). S tím se poprvé setkala v roce 2000 během moderování módní show. Od té doby jsou spolu, vychovávají kromě Yannicka ještě Paula Henryho a také dceru Ellu Joy Annu (21).

Pavol Habera a Daniela Peštová: Nejpoctivější filmoví diváci!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.