Peštová toho má plné zuby! Haberova láska v koncích | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Peštová toho má plné zuby! Haberova láska v koncích

Pavol Habera a Daniela Peštová
Pavol Habera a Daniela Peštová (Blesk:CNC / Pavel Machan Marek Pátek CNC / Pavel Machan, Marek Pátek, Martin Hykl, David Kundrát)

Tohle asi úplně nezamýšlela… Supermodelka Daniela Peštová (53) si na Instagramu posteskla a schytala pořádnou kritiku.

Na své štíhlé postavě postavila kariéru. Když se ta samá postava začala s věkem i přes veškeré snahy měnit, nebyl to pro Danielu lehce stravitelný fakt. Věk ale člověk nezastaví, čehož si je úspěšná modelka vědoma. Svým příspěvkem tak alespoň chtěla motivovat nejen sebe, ale i ostatní, že ženy při menopauze rozhodně nemusí házet ručník do ringu a pořád na sobě mohou makat, ačkoli změny nepřichází v takovém rozsahu jako dříve.

Pavol Habera a Daniela Peštová: Nejpoctivější filmoví diváci!

Video se připravuje ...

„Ručička váhy má tendenci mířit víc a víc na východ a diety, které dřív aspoň trochu zabíraly, jsou dnes stejně užitečné jako auto bez volantu. Co s tím, pokud nechci být do konce života odkázána na velkorysost roláků, kalhot a sukní maxi délek nebo sáhnout rovnou po burce? Nezbývá než zavelet do boje!“ zakřičela do světa sociálních sítí Peštová.

S pozitivními reakcemi se ovšem nesetkala… Lidé pod příspěvkem poukazovali především na to, že ačkoli se svou postavou nemusí být Peštová spokojená tolik co dříve, pořád si udržuje nadstandardní figuru a ani v jejím věku není radno vzdychat nad drobnými nedokonalostmi jinak stále štíhlé postavy. Podle některých by to totiž mohlo, byť nechtěně, podněcovat i zralé ženy k honu za zdánlivě dokonalou postavou, kvůli které by mohly čelit poruše příjmu potravy.

„Uf, slyšet od modelek o boji s kily navíc není úplně šťastné,“ cituje jednu z uživatelek Instagramu server Super.cz. „Já nevím, ale mluvit o boji s rostoucí váhou vzhledem k tomu, co ukazujete na fotce k postu, je trochu zvláštní,“ myslí si další. Jenomže to, co jsou přednosti a co naopak nedostatky, vnímá každý jinak. Ostatně každý si pod pojmem „dokonalá figura“ představí trochu něco jiného. A tak v tomto případě není zřejmě možné, aby většina žen plula na stejné vlně…Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.