Haberovo přiznání k úchylnostem i drsná reakce Peštové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Haberovo přiznání k úchylnostem i drsná reakce Peštové

Palo Habera a Daniela Peštová
Palo Habera a Daniela Peštová (Instagram)

V osmdesátých letech vystřelil jako kometa Teamu, poté, co se však vydal na sólovou dráhu mu už ležely u nohou snad  všechny ženy bývalého Československa. A nejen kvůli nesmrtelným hitům. Pavol Habera (62) dámské publikum oslovil i svou neotřelou image.

Dlouhé vlasy, drsný pohled rockera... a taky titěrné džínové kraťasy. Tak si fanoušci Paĺa pamatují z koncertů i přebalů prvních kazet. Legendární model má v šatní skříni překvapivě dodnes. Nedávno jej oprášil, aby pobavil fanoušky na sociálních sítích.

„Já vím! Někteří z vás mě sledují jen kvůli tomu, že občas vypustím nějakou takovou úchylnost,“ připsal si ke snímku, na kterém se blýskl po 35 letech letech ve svém ikonickém modelu.

Habera s Peštovou ve Varech: Uděláme si tu minilíbánky!

Video se připravuje ...

„Tak prosím, toto je aktuální dnešní vintage 2024 kraťasy image! Bombardujete mě vašimi fotkami v kraťasech à la Habera, ale pozor – originál je jen jeden,“ zavtipkoval. 

Pod příspěvkem se strhla doslova mela, zatímco jedni oslavovali Haberovo udržované tělo, jiní přidávali vzpomínky na dobu, kdy je kultovní zpěvák poprvé oslovil.

Haberovy kraťasy jsou ale vždy zárukou velkého úspěchu. Stejný poprask s nimi před pár lety způsobila i Daniela Peštová, která se v nich fanouškům také vyfotila. Poznali je okamžitě! „Pro toho, koho to kdy zajímalo – ano, jsou opravdu tak krátké, jak vypadají na všech fotkách. Jak se do nich vešel, nechápu. Jaké štěstí, že jsme se potkali, až když byly bezpečně uklizené,“ podotkla tehdy.

SuperStar: Habera si domluvil, jak bude vypadat jeho pohřeb!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Jirina Faberova
30. 4. 2024 • 08:19

Debil senilní neumí stárnout a on není nic ,Peštová ho všude vystrkuje on je nula 🤡🤡🤡🤡

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.