ŠOK PRO FANOUŠKY BÍLÉ: První slova o konci kariéry | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

ŠOK PRO FANOUŠKY BÍLÉ: První slova o konci kariéry

Lucie Bílá promluvila o konci kariéry
Lucie Bílá promluvila o konci kariéry (M. Pátek, Profimedia.cz)

Lucie Bílá (58) je na české hudební scéně krásných 38 let, koncertní síně vyprodávat zatím nepřestala, zároveň si ale uvědomuje, že každý příběh jednou končí. A má už i plán, čemu se bude věnovat, až pověsí pěveckou kariéru na hřebík. 

„Určitě se nezavřu doma a nebudu jenom pěstovat kytičky, až přestanu vystupovat. Chci dál dělat něco, co se bude týkat lidí,“ prozradila v rozhovoru pro iDnes.cz. Profesí, kterým se může věnovat, je spousta. Zpěvu anebo jeho výuky se ale netýkají. „Mám hospodu, kulturní dům, divadlo a tam je spousta krásné práce, které se můžu věnovat,“ říká také.

Lucie Bílá vyděšená k smrti: Strach o dlouholetého parťáka

Video se připravuje ...

Další možností je i rozšíření byznysu ve výrobě dámských šperků, kterému se věnuje ve volném čase - jednoduše proto, že ji to baví. O korálky je nevídaný zájem, navíc každá koupě je i příspěvkem na dobrou věc. „Někde jsem zaregistrovala, že kdosi říkal, co to má ta Bílá na krku za šperky-nešperky? Tak tyhle šperky, které jsem vlastnoručně vyrobila, vydělaly na padesát sedm invalidních vozíků. Koupilo se z jejich prodeje dokonce auto pro jedno alzheimer centrum a navíc jsem díky nim zrekonstruovala tři oltáře v kostele. Klidně ať mě ten člověk kritizuje dál, protože já mám ty šperky ráda a ráda je nosím,“ vzkázala. 

Dost pracovních příležitostí má i ve svém divadle. „Já ráda podpořím, v divadle dělám zázemí lidem, kteří si to zaslouží. Ale nemůžu říct, že bych chtěla dělat jenom to. A skutečná osobnost musí sama vědět. On jí totiž žádný manažer nepomůže. Já mám taky manažera, dělá papírovou práci a doprovází mě na cestách. Ale že by přišel s nějakou strategií, to ne. Tu představu mám já a k tomu ještě dar ukecat lidi, aby šli stejným směrem,“ dodala se smíchem držitelka jednadvaceti Slavíků. 

Lucie Bílá tutlá překvapení: Tajná svatba s Radkem!?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.