Konec tajností! Lucie Bílá prozradila, jak se věci mají | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Konec tajností! Lucie Bílá prozradila, jak se věci mají

Lucie a Radek jsou pořád jako hrdličky.
Lucie a Radek jsou pořád jako hrdličky. (Instagram)

Vždycky, když se rozhodne publikovat nový snímek, fanoušci jsou u vytržení. Lucie Bílá vypadá i na sklonku šedesátky o dvacet let mladší. Jak jen to dělá?

Velikonoční snímek Lucie Bílé na Instagramu rozpoutal opět lavinu chvály. „Moc vám to Lucinko sluší, jste úžasná,“ zahrnují jí komplimenty fanoušci. Zatímco její příznivci sází na sílu lásky a tvrdí, že Bílá vypadá tak skvěle díky štěstí, které našla u mladšího partnera Radka Filipiho, ona sama míní, že za svůj vzhled vděčí mimo jiné i změně životního stylu. 

„Já jsem se rozloučila s cukrem, ani to nijak nebolelo, ale tmavou čokoládu ke kávě, to si dám ráda, ale jinak sladkému neholduji,“ podělila se o svůj recept na věčné mláví s redakcí deníku Super.cz.

Lucie Bílá tutlá překvapení: Tajná svatba s Radkem!?

Video se připravuje ...Přečtěte si
lekno
3. 4. 2024 • 11:25

Každý má svůj vkus..
- Pro někoho je hvězda zpěvačka, která vytáhne horko-těžko jednu stupnici, nebo ani to ne. Případně pokulhává i její výslovnost, řeč celkově. Pozorný posluchač nebo odborník registruje třeba huhňavost, nosní hlas, sigmatismus.. Nebudu raději blíže konkretizovat. Aby byl projev snesitelný pro lidi, často potřebuje taková zpěvačka elektronickou úpravu svého hlasu, kromě dalších technických a jiných fíglú..
- Pro jiného je ale skutečná zpěvačka ta, která opravdu umí zpívat. Někdo zde možná nezná od Lucie B. píseň z r. 1991, kde se předvedl s ní taky herec Jiří B.. On má ke zpěvu daleko, jen mluvil. Přesto jim to spolu moc hezky sedělo. Nevšední cosi a krásná hudba.. Nedokáže každá snadno zazpívat takovou náročnou melodii. Ona ano, s přirozenou lehkostí v bílých šatech projevila svůj vrozený pěvecký talent.

lekno
3. 4. 2024 • 10:56

No Lucie B. ani na 50-ku nevypadá. Je mladistvý typ.. A vy taky budete jednou šedesátiletá paní. Pokud dožijete..

lekno
3. 4. 2024 • 10:52

Rene Daniel : Proč byste něco takhle intímně-osobní někomu měl přát, že.. Je to jen vaše soukromá představa a místo pobytu má ve vaší hlavě. Ani obávat se nemusíte, Lucie B. na vás neskočí jako nějaká nymfomanka. Nezdá se mi, že by byla až moc agresivní tygřice, nesežere vás.. S tak nenasytnou samicí by její Radek asi dlouho nevydržel. No a zdá se, že je docela spokojen při ní.

libi
2. 4. 2024 • 10:00

Photoshop

Celebrity-chachacha
1. 4. 2024 • 13:27

Von vypadá dobře 👍👍👍

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.