Holanová a Šíp zase spolu? Narozeninové přání před smrtí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Holanová a Šíp zase spolu? Narozeninové přání před smrtí

Marcela Holanová a Karel Šíp
Marcela Holanová a Karel Šíp (archiv Blesku)

Rozvod Marcely Holanové (73) a Karla Šípa (79), který zpěvačku náhle opustil po 25 společných letech, patří snad k nejbouřlivějším sporům české mediální scény. Zpěvačka i přesto svému manželovi odpustila, ke svým 73. narozeninám si dokonce přeje, aby si s exmanželem vyrazili na pivo.

„Za těch 21 let jsme se viděli pouze dvakrát. I když krátce, ale dali jsme si spolu alespoň pivo. Kdy to bylo podruhé, si už ani nepamatuju, jak je to dávno. A já upřímně toužím po tom se se Šípem zase vidět, popovídat si,“ přiznala zpěvačka pro Blesk.cz. „Víte, člověk stárne a nemůže vědět, jestli se ráno ještě probudí. A já si myslím, že si máme co říct, i toho hezkého. To špatné je dávno pryč,“ doplnila Holanová.

Marcela Holanová: Chci se vrátit na pódia, chybí mi diváci!

Video se připravuje ...

Marcela se v životě posunula a jak se zdá, k bývalému manželovi žádnou zášť necítí. Po letech navíc uznala, že chyba byla na obou stranách. „Taky jsem nebyla bez viny, když koukal po jiných. Vzpomínám už jen na to hezké. My si sice s Šípem píšeme k Vánocům a k narozeninám, ale já bych ho opravdu ráda viděla. Nechci, aby to vypadalo, že žadoním, ale je to tak. A 73. narozeniny jsou přece fajn příležitost,“ dodala na závěr Marcela. Uvidíme, zda se jí její přání vyplní.

Karel Šíp na pohřbu Josefa Aloise Náhlovského (†72): Emotivní slova o kamarádovi

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.