Holanová má přání k narozeninám: Touží potkat Šípa! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 15. června 2024

Svátek slaví Vít, zítra Zbyněk

Holanová má přání k narozeninám: Touží potkat Šípa!

Chtěla by jít na pivo s exmanželem.
Chtěla by jít na pivo s exmanželem. (Martin Sekanina, Dana Kolářová)

Marcela Holanová slaví zítra 73. narozeniny, a přestože nejde o žádné jubileum, má neobvyklé přání: Ráda by zašla se svým exmanželem Karlem Šípem (79) na pivo. „To bych si opravdu moc přála, pořádně si s Karlem zase popovídat, chybí mi to,“ přiznala zpěvačka.

Je to už 21 let, co se se Šípem rozvedli, a od té doby se téměř nepotkali. „Za těch 21 let jsme se viděli pouze dvakrát. I když krátce, ale dali jsme si spolu alespoň pivo. Kdy to bylo podruhé, si už ani nepamatuju, jak je to dávno. A já upřímně toužím po tom se se Šípem zase vidět, popovídat si,“ říká Holanová a dodává: „Víte, člověk stárne a nemůže vědět, jestli se ráno ještě probudí. A já si myslím, že si máme co říct i toho hezkého. To špatné je dávno pryč.“

Marcela Holanová: Chci se vrátit na pódia, chybí mi diváci!

Video se připravuje ...

Přesto, že spolu měli syna Karla, Šíp nečekaně Holanovou opustil po pětadvacetiletém soužití, když se zakoukal do o třicet let mladší divačky Ivy, se kterou má dnes také syna. Následoval bouřlivý rozvod a dělení majetku, které se vleklo dlouhých deset let. „Na tohle jsem už dávno zapomněla. A taky jsem nebyla bez viny, když koukal po jiných. Vzpomínám už jen na to hezké. My si sice se Šípem píšeme k Vánocům a k narozeninám, ale já bych ho opravdu ráda viděla. Nechci, aby to vypadalo, že žadoním, ale je to tak. A 73. narozeniny jsou přece fajn příležitost,“ je přesvědčená Marcela.Přečtěte si
ELLA Průšová
11. 6. 2024 • 20:34

Holanová, dej už Šípovi pokoj, nechce tě, nestojí o tebe, má novou rodinu, tys ho jen o všechno okradla a své choutky sem nepiš! Nikoho to totiž nezajímá, ty jsi jen pomstychtivá a zlá ženská! A to léta létoucí!!

lekno
11. 6. 2024 • 19:59

Já bych takhle neupozorňovala, že chci jeho návštěvu. I kdyby mi srdce řvalo ve velkém – ne ! Chlap je ten, který by měl první projevit ženě svůj zájem, pokud ho má.. A protože tam je vidět, že p. Karel Š. dlouhodobě žádný zájem nejeví, asi by mu bylo úplně jedno, kdyby Marcela zítra odletěla do nebeských výšin – podle mě není zrovna nejvhodnější od ní veřejně v bulváru naznačovat touhu po jeho společnosti. Neměla by být ona citově závislá na něm. Hlavně, když vidí, jak se drží té mladuchy. Lepší je zaměřit se na sebe, svoji pohodu a zdraví. Třeba bude jednou zaskočen i on ve svém životě. Nynější manželka totiž může jednou překvapit – dědečka. Taky ještě nedoskákal a neví, co bude.. Paní Marcele přeji hezké dny, ať se netrápí.

beladona
9. 6. 2024 • 20:04

Ta je blbá!
Rvala se s ním o každou korunu, házela se špína, ale když je osamocená tak najednou vzpomíná na to hezké.A co on ?!
No a ke všemu vypadá hrozně!
Je vidět, že ji nic nebaví!

Jana Nováková
9. 6. 2024 • 19:02

Rydlo - vy vůbec nejste v obraze a plácáte bláboly.Nejdřív si zjistěte proč to bylo,kdo zradil a proč.

fany22
9. 6. 2024 • 17:38

Asi na něj pořád nemůže zapomenout. Tohle přání už jsem četla několikrát. Ale snad by bylo lepší se nevnucovat, když on očividně nemá zájem.
Jinak je celkem časté, že ženy až po letech zjistí, že ten muž byl dost kvalitní, srovnatelná náhrada není, a že se měly a mohly chovat jinak, a manželství mohlo vydržet. Ale už je pozdě. Pokud je to sebestředná furie, tak nutná životní lekce. Ale Holanovou neznám. Takže nic ve zlém.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.