Pizingerová v péči odborníků: Bolest, která nezmizí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Pizingerová v péči odborníků: Bolest, která nezmizí

Vendula Pizingerová
Vendula Pizingerová (Instagram)

Život musel jít dál, šrámy na duši ale zůstaly. Vendula Pizingerová (52) se řadí mezi mimořádně statečné ženy, které hned několikrát čelily tvrdým ranám osudu. Ačkoli je v současnosti opět šťastná po boku manžela Josefa i svých dvou synů, bolestivá minulost je stále její součástí.

S ředitelkou Nadačního fondu Kapka naděje se život skutečně nemazlil. Vendula Pizingerová má za sebou dvě velké ztráty. Nejprve kvůli leukémii přišla o dceru Klárku (†4), následně i o manžela Karla Svobodu (†68), který spáchal sebevraždu. Intenzita bolesti postupem času slábla, zcela ovšem nezmizela. „S tím se člověk asi nikdy úplně nevyrovná,“ svěřila se Pizingerová serveru eXtra.cz.

Vendula ale dokázala jít dál. Ve svém životě našla nové štěstí, díky kterému teď opět září. Rodinu založila se sportovcem Josefem Pizingerem (36), s nímž má syna Josífka. Vedle nich má z manželství s hudebním skladatelem už dospělého syna Jakuba Svobodu (19).

Vendula Pizingerová pod ostrou palbou okolí: Trefují se do mého věku a mladšího manžela!

Video se připravuje ...

Za slabost však nepovažuje fakt, že i dnes si nechává poradit od odborníků, kterým se svěřuje se svým soukromím. „I v současné době stále docházím na terapie. (…) Někdy je potřeba si ty myšlenky utřídit a promluvit si s někým nezaujatým,“ vysvětlila v závěru rozhovoru Vendula Pizingerová.Přečtěte si
korytnackahela
10. 6. 2024 • 11:10

Vendulo, fandíme ti! Hodně jsi toho zvládla. I ty nejhorší chvíle v životě ženy a matky. Nesemlelo tě to, ale naopak jsi udělala moc pro dobro jiných - nemocných. Zasloužíš si už jen samou lásku a štěstí!!!
❤️❤️❤️

beladona
10. 6. 2024 • 09:04

Má nárok ! Prožila tu nejhorší ztrátu ze všech.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.