Výpověď ve Snídani! Jak zasáhla Čenského a Morávkovou? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Výpověď ve Snídani! Jak zasáhla Čenského a Morávkovou?

Moderátoři Snídaně Dana Morávková a Jan Čenský
Moderátoři Snídaně Dana Morávková a Jan Čenský (M. Hykl, TV Nova, Instagram)

Čeká je velká změna! Dana Morávková (52) a Jan Čenský (63) míří do ranní show Snídaně! Doposud spolu tato ostřílená dvojice moderovala Víkendovou Snídani, ale s tím je teď konec!

Televize Nova vysílá ranní pořad Snídaně už 30 let! Hned od začátku jím provázela Dana Morávková, která ale časem přešla do Víkendové Snídaně, kde moderovala po boku Jana Čenského. Teď ale sehraná dvojice míří z víkendu do Snídaně, která se vysílá každý všední den. „Vše jde ruku v ruce s dramaturgickými změnami, které jsme ve vysílání Snídaně v poslední době udělali. Reagujeme na komentáře diváků, ptáme se jich, co je baví a co od našeho pořadu očekávají,“ vysvětluje Samira Al Aliová, vedoucí Snídaně. „Znovu jsme zavedli moderátory vyhrazené na Ranní Televizní noviny a Sport a nyní přidáváme i v týdnu Danu s Honzou, kteří jsou u našich diváků velmi oblíbení,“ dodává. Morávková s Čenským se tak budou nepravidelně střídat s dvojicí Johan Mádr (29) a Ondřej Havel (29). Víkendová Snídaně pak bude mít v létě pauzu.

Dana Morávková po bouračce manžela: Malásek dostal zákaz!

Video se připravuje ...

Doposud byli Čenský a Morávková zvyklí na poněkud volnější režim. Víkendová Snídaně totiž startuje v 7:55, ta všední začíná už v 5:55! Právě pozdější vstávání si Morávková obzvlášť pochvalovala. „Víkendová Snídaně není naštěstí tak brzo jako ty denní,“ řekla Aha! před časem. „To je moje vysněná práce! Rozhodovala jsem se mezi herectvím a žurnalistikou a teď si vlastně plním oboje. Při moderování mě nikdo neomezuje, můžu se ptát, na co chci,“ svěřila Aha! herečka, které ani dřívější ranní budíček určitě náladu nezkazí. První vysílání ve všechní den dvojici čeká už tento pátek 7. června.

Maurerová z kola ven!

Není to ale jediná změna, které se pořad dočká. Víkendovou Snídani totiž téměř dva roky spolumoderovala Iveta Maurerová (25), královna krásy roku 2018 a partnerka americké zpěvačky LP (43). Iveta ale v pořadu končí. „Bohužel došlo ke zrušení její pozice, nebudeme ji tedy ani nikým nahrazovat,“ řekla Aha! mluvčí Novy Bára Dlabáčková.

Brýlová královna Dana Morávková: Trik, jak zvládá premiéry bez trémy!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Chocho Loušek
7. 6. 2024 • 18:23

Furt ty stejný ksichti, všude !

milan59
5. 6. 2024 • 08:37

pragver
5. 6. 2024 • 07:28

Když koukám na ty fotky Maurerové, jak provokuje a cicmá se s tím bezpohlavním babochlapem, tak je mi šoufl ! Dobře, že jí vyhodili !

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.