Vančurová chyběla na pohřbu Harapese (†77): Psychický kolaps! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Vančurová chyběla na pohřbu Harapese (†77): Psychický kolaps!

Před 40 lety hráli manžele
Před 40 lety hráli manžele  (herminapress.cz, archiv INT)

Když Vlastimil Harapes (†77) zemřel, Marta Vančurová (75) byla přesvědčena, že se s ním do Národního divadla přijde rozloučit. „No samozřejmě, že počítám s rozloučením v Národním divadle,“ řekla Aha! herečka. Nakonec se tak nestalo. Proč?

„Při pomyšlení, že musí v pondělí do Národního, se Martě udělalo v neděli zle,“ sdělil Aha! hereččin kolega ze Studia Dva. I když je to už 25 let, co Vančurová zápasila s rakovinou prsu, herečka úplně zdravá stále není a psychika jí potom dokáže rozhodit úplně všechno. A tím spíš, že Harapese považovala skoro za svého bratra. „Kus života je s Vlastíkem pryč,“ řekla Aha! Vančurová.

S Harepesem se prý rozloučila už dávno po svém, a v pondělí,v den jeho posledního rozloučení, na něho stále myslela. „Ale určitě se mu půjdu poklonit na hrob, kde budu úplně sama a něco si spolu řekneme,“ rozhodla se herečka, kterou s baletním mistrem Národního divadla Harapesem už jednou pro vždy spojila role ve filmu Juraj Herze (†83) Den pro mou lásku.

Mejzlík se loučil s Harapesem: Jsem rád, že se netrápil

Video se připravuje ...



Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.