Rozvod, nebo promyšlený tah? Babiše prozradily stopy Moniky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. června 2024

Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf

Rozvod, nebo promyšlený tah? Babiše prozradily stopy Moniky

Zvláštní konec vztahu Andreje a Moniky Babišových.
Zvláštní konec vztahu Andreje a Moniky Babišových.  (Archiv Blesku)

Je to sice jen pár týdnů, co bývalý předseda vlády Andrej Babiš (69) oznámil krach manželství s Monikou (49), podle dostupných informací se však Monika měla odstěhovat už několik měsíců před tím. Domácnost Andreje tomu ale úplně nenapovídá...

Andrej Babiš vystoupil z komfortní zóny a na svých sociálních sítích sdílel selfie ze svého obýváku. „Dnes fandím u televize,“ připsal si trefně pod snímek, který zachycuje i velkou část vybavení obývacího pokoje. 

Manželé Babišovi oznámili rozchod. Byli spolu 30 let

Video se připravuje ...

Ženská ruka se tu ale nezapře a nápadně připomíná vkus Moniky Babišové, což je s ohledem na tvrzení, že Monika už dávno bydlí na jiné adrese, poněkud zvláštní. Snímek například odhaluje stříbrné doplňky včetně svícnů a svíček, které jsou pečlivě porovnané na stolku pod televizí, dominantou je také stříbrná soška ještěrky. Že by si Monika tedy neodstěhovala žádné bytové doplňky?

Babišovui se také několikrát po oznámení rozchodu ukázali na veřejnosti, společně slavili například narozeniny syna Frederika, navštívili také hokejový stadion, z čehož sdíleli fotku na sociálních sítích.

Fiala v Blesku o manželství: Klid máme na chatě... Pro rodinu je politický život těžký

Video se připravuje ...Přečtěte si
Inka
15. 6. 2024 • 08:02

Žij a nech žít. Tak praví pořekadlo a měli bychom se všichni tím řídit. Život a soukromí manželů se přepírá, ale chci vidět tu harmonii a lásku v manželství všech diskutujících. Mimochodem zde bulváru uniká fakt, že dům, ve kterém teď krásná paní Monika již stojí, určitě to nebyl * holobyt * ...
Zde přednedávnem proběhla kauza Lipavský a Babišova * složka. Napadlo někoho se podívat, co víme o člověku, který je ministrem a vysokým politickým zastupitelem Česka ? Že se o něm nedovíte nic ani ve zmiňované Wikipedii ? Že máme právo jako občané, aniž by se zacházelo hluboko do soukromí znát základní informace ? Je gay ? Vychovává sám dítě ? Proč ve Wikipedii se dočtete pouze kde studoval a kdy vstoupil do strany ?
Tomu by měly média v věnovat pozornost a zajímat se, proč jsou informace zatajované.
Zde se poukazuje na nějaké sošky Babišových, ale co má za ušima ministr, navíc který žene Česko do války, je poněkud k zamyšlení... proč?

Šárka Klicperová
14. 6. 2024 • 16:23

Přesně 😆😆😆Miliardářka si bude stěhovat starý krámy do novýho 😁😁😁🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Dianthos
26. 5. 2024 • 10:00

Jasně, odstěhuje se do nového a vezme si s sebou svícny, jako vzpomínku na minulost.
Předpokládám, že nový život začne s novými předměty, podle momentálního vkusu.
Ženská ruka v Babišově domácnosti bude zřejmě ta stejná paní uklízečka, která tam pracovala za Moniky.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.