Je to sice jen pár týdnů, co bývalý předseda vlády Andrej Babiš (69) oznámil krach manželství s Monikou (49), podle dostupných informací se však Monika měla odstěhovat už několik měsíců před tím. Domácnost Andreje tomu ale úplně nenapovídá...Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
Jasně, odstěhuje se do nového a vezme si s sebou svícny, jako vzpomínku na minulost.
Předpokládám, že nový život začne s novými předměty, podle momentálního vkusu.
Ženská ruka v Babišově domácnosti bude zřejmě ta stejná paní uklízečka, která tam pracovala za Moniky.