Dara Rolins má po plastice 3 000 urážek: Navrhuje mír | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 23. června 2024

Svátek slaví Zdeňka, zítra Jan

Dara Rolins má po plastice 3 000 urážek: Navrhuje mír

Dara Rolins
Dara Rolins (Instagram)

Zpěvačka Dara Rolins (51) se od té doby, co zveřejnila první fotky po plastické operaci obličeje, tzv. faceliftu, potýká s vlnou hejtů. Na svém kontě má už 3 tisíce urážek.

Teď se rozhodla zveřejnit další fotografii a znovu apeluje na své fanoušky, aby si své názory nechali pro sebe. „Mohlo by se zdát, že záměrně provokuju, protože moje aktuální fotky některé z vás dokážou rozvášnit tak, že si člověk nestihne ani otevřít svoji oblíbenou plechovku a v komentech jsou najednou tři tisíce doporučení a hodnotných názorů, jak vypadat tak, aby byl se mnou každý jeden z vás konečně spokojený,“ říká Dara.

Dara Rolins (50) o dceři: Co Lauře (15) závidím?!

Video se připravuje ...

„A já zase a znova riskuju tím, že mám vlastní představy a názory a dělám si, co chci. Vím, příšerný zlozvyk. Pojďme se už přenést přes to, že jsem si dovolila jít na facelift, a buďme zase kámoši. Navrhuji mír,“ dodala zpěvačka, která je s výsledkem operace spokojená. Původně nechtěla zákrok na klinice v Itálii u jednoho z nejvěhlasnějších plastických chirurgů v Evropě zveřejňovat. Bohužel se na světlo světa dostaly záběry těsně před zákrokem, které klinika bez souhlasu zpěvačky zveřejnila. Dara proto šla s pravdou ven a přesně řekla, co absolvovala.

Dara Rolins a Pavel Nedvěd: Zastavili stavbu hnízdečka lásky!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jaroslav Vašíček
16. 5. 2024 • 22:52

Jako vždy přemoudří "Čížci",kteří vždy nejlépe vědí co by mělo a nemělo být!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.