Utajovaná svatba! Dcera Rolins mezi hosty ale chyběla | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Utajovaná svatba! Dcera Rolins mezi hosty ale chyběla

Dara Rolins, Laura Homolová a Pavel Nedvěd
Dara Rolins, Laura Homolová a Pavel Nedvěd (archiv)

V „rodině“ zpěvačky Dary Rolins (51) se slavilo! Frontman Wohnoutů Matěj Homola (51), s nímž tvořila pár od roku 2005 do roku 2010, se oženil s letitou partnerkou Andreou...

„Bylo to ve zhruba takhle – před deseti lety jsem šel v Indii do jedný kavárny na ranní kafe a kupodivu ho nedělal Ind, ale jedna holka, která tam tehdy pracovala. Pak jsme spolu prožili mnoho příběhů v různejch částech světa a teď ve středu jsme se s Andreou vzali,“ referoval pak na sociálních sítích.

Dara Rolins na MFF KV: Je to moje premiéra! Ale jsem vystudovaná herečka!

Video se připravuje ...

„K oltáři u nás na zahradě jsme přijeli na motorce, svatební pochod nám odehráli kolegové z naší kapely a následující zahradní party byla plnotučná až do rána, s velkým počtem příbuzných a přátel. Vlastně to celý bylo skvěle neformální. Děkujeme s manželkou všem za účast, dary a přání! MH+AHB,“ podělil se Matěj Homola. Zda ale byla na obřadu i šestnáctiletá dcera Laura, není zřejmé, na fotografiích totiž chybí. Bývalí partneři přitom mají i přes bolestivý rozchod mezi sebou dobré vztahy...

Nabízí se ale ještě jedna otázka, zda nezazní svatební zvony znovu, tentokrát u zpěvačky. I ona na svatbu v poslední době totiž změnila názor. Ačkoli sama Dara Rolins (51) opakovaně přiznala, že po sňatku nijak zvlášž netouží, návrh k sňatku s Pavlem Nedvědem (51) by neodmítla. „Neříkám, že bych řekla 'ne', ale myslím, že se to ve vztahu tak nějak vycítí, jestli je nutné to posunout o další level,“ cituje její vyjádření deník eXtra.cz. 

Dara Rolins (50) o dceři: Co Lauře (15) závidím?!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.