Dara Rolins na úplném dně: Únos dcery přesně v Den matek | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Dara Rolins na úplném dně: Únos dcery přesně v Den matek

Dara Rolins a Pavel Nedvěd
Dara Rolins a Pavel Nedvěd (archiv)

Některé sny dokáží být skutečně až děsivě reálné - se všemi pocity, které zažíváme, jako je strach, bezmoc, pláč nebo neznaděj. Peklo během noci prožila i Dara Rolins (50). Na Den matek jí totiž unesli dceru Lolu. 

„Ještě nikdy se mi nestalo, že by byl sen tak živý, abych po probuzení cítila tak hluboký smutek a únavu z emočního vyčerpání jako před pár dny. Nikdy předtím se mi to nestalo,“ podělila se o nedávný zážitek Dara se svými fanoušky na sítích. Podotkla také, že sen zaútočil na to nejvcennější, co má - dceru Lolu. 

Dara Rolins (50) o dceři: Co Lauře (15) závidím?!

Video se připravuje ...

„To, jak strašně moc a neskutečně reálně jsem se o ni bála, když mi ji v tom mém sci-fi snu unesli, bylo zničující. Scénář byl teda dost promakaný a zápletka tzv. důmyslná, překvapila i mně samotnou,“ pokračuje. 

Ze zlého snu se probudila v šoku, náhle ale přišla silná úleva. „Jde o to, co jsem cítila, když jsem zjistila, že je moje Lola v pořádku. Jde o ten absolutní mír v mém těle, když jsem v telefonu poslouchala její hlas,“ cituje zpěvačku dál web Stars24, která prostřednictvím hrůzného zážitku nakonec popřála všem matkám hezké prožití státního svátku.

 „Přeji všem maminkám světa, aby se o svoje děti nemusely nikdy bát... Aby jim nikdy nepuklo srdce, rovná se, aby je viděly vždy usměvavé a zdravé, a aby měly k sobě jako rodina vždy blízko. Potom budeme my, všechny mámy světa, šťastné,“ dodala Rolins. 

Dara Rolins (50) o dceři: Co Lauře (15) závidím?!

Video se připravuje ...Přečtěte si
pravlast
17. 5. 2024 • 17:58

Asi zapomněla dodat že probuzení bylo s rukou v nočníku. PS:Nevím jak komu se už delší dobu fotky zobrazují z vodorovné půlky uříznuté,to je taky AHAplastika?

AHel
17. 5. 2024 • 11:25

mozkovna prázdná...

Jiri Kuban
17. 5. 2024 • 08:21

Paní stárne jako každý. To nezastaví ani plastické úpravy. Každý máme svůj život své starosti. Je nechutné denně slyšet o této ženě.mládí ji to nevrátí. Nemusí nás stále bombardovat titulky jako Únos... to už neví jak na sebe upozornit. Mít tak její starosti.

bella.
16. 5. 2024 • 21:14

Vím o ní, že nevyleze z baráku nenamalovaná ani když jde s košem.Desítky let, ( ano, Darino, už jsou to desítky ) dře tělo , jak šílená a desítky let nedělá nic jinýho, než že šou vlastního těla.
Tedy - ruku na srdce - koho by to z nás, normálních lidí bavilo!
Je vidět, že má úzkostné sny, tedy Darino, dej si větrník, mozek holt potřebuje cukr.¨Hodinu pak přes švihadlo skákat nemusíš,
větrník se raz dva vstřebá
Nevím, jestli ten Turek přes plastiky nemá v atestaci i lobotomii,
vypadá to, že ji máš, Darino, grátis!

miroslava13
16. 5. 2024 • 18:42

koukám, že Dara by potřebovala spíš plastiku mozku.....tohle by nevyplodil ani puberťák. a ona je 50 letá ženská!!! a ještě se s tím pochlubí???

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.