Dcera o Lauferovi: Nezemřel na přístrojích a plány s pohřbem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Dcera o Lauferovi: Nezemřel na přístrojích a plány s pohřbem

Josef Laufer s dcerou Ester
Josef Laufer s dcerou Ester (herminapress.cz)

Podle Ester Lauferové bude poslední rozloučení s legendárním zpěvákem probíhat v kruhu rodiny a přátel. Fanouškům pak bude vyhrazeno pietní místo v pražském Divadle Broadway. Zpěvákova dcera se také rozhodla uvést na prvou míru okolnosti, za kterých Josef Laufer ve svých 84 letech zemřel.

„Táta zemřel přirozenou cestou na srdeční zástavu. Teď bych asi ráda uvedla na pravou míru, jak to bylo. Čtyři roky byl v kómatu, ze kterého se neprobral. Byl to vegetativní stav. Nebyl na přístrojích, ale neprobral se k vědomí. V každém případě nebyl v umělém spánku,“ prozradila Ester Lauferová smutnou pravdu.

Zemřel Josef Laufer: Mohl být českým Belmondem, pak na něj padl stín...

Video se připravuje ...

„Tatínek bojoval statečně. Ale postupně slábl. Vyhrát to nemohl, takže jsem ráda, že už to nemusí dál podstupovat. A já se s tím časem vyrovnám, i když mi zemřel táta a na to se nikdy nedá připravit,“ dodala dcera Josefa Laufera na webu eXtra.cz. 

Josef Laufer: Na plastice mi zkazili nos! Předtím jsem měl hezčí!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Jaroslava Kuresova
24. 4. 2024 • 13:11

Odešel zase jeden dobrý člověk co uměl bavit lidi ,škoda tak ať se tam nahoře ma dobře a hlavně mu přeju aby nebyl terčem pro ubohé kritiky jak to občas média i lidi samotní slavným dělají ať ho všichni nechají odpocivat👍❤️

Kamil-Tester
23. 4. 2024 • 18:33

Zemřel velikán, pan herec.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.