Natáčení Teorie Tygra II. bylo odloženo: Bartoška je ve špitálu?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Natáčení odloženo: Bartoška je ve špitálu?!

Jiří Bartoška
Jiří Bartoška (Foto Aha! – P. Machan, D. Kundrát, Facebook)

Fanoušci herce Jiřího Bartošky (77) se před víkendem pořádně vyděsili! Režisér Radek Bajgar (61) totiž u Bartoškovy černobílé fotky oznámil, že se natáčení pokračování komediálního dramatu odkládá, a to hned o několik měsíců! Důvodem přitom měly být Bartoškovy náhlé zdravotní problémy.

Dlouho připravované natáčení druhého dílu Teorie tygra mělo začít včera. „Dnes ráno jsme měli začít točit. A už podruhé start odložili. Jsou podstatnější věci, než je film. Kéž bychom na podzim byli všichni zdraví,“ napsal na sociální sítě režisér filmu Radek Bajgar (61) a připojil černobílý snímek ze zkoušky. Ten vznikl teprve před pár dny a jsou na něm hlavní hvězdy filmu Jiří Bartoška s Eliškou Balzerovou (74). Fanoušci tak byli zmatení, co se děje a kdo onemocněl. „Mohu potvrdit, že jde o pana Bartošku,“ řekl následně Bajgar pro Aha!.

Smysl pro tumor: Jiří Bartoška o roli v seriálu

Video se připravuje ...

A přestože záhy vyvstala řada obav, a to především kvůli tomu, že se Bartoška léčí s rakovinou, nemělo by jít o nic extra vážného. „Jde o drobné zdravotní komplikace, ale myslím, že by už po neděli měl být doma,“ naznačil Aha! produkční filmu Petr Erben (54) , že by Bartoška měl být dokonce v nemocnici. „Nepřesunuli jsme to ovšem jen kvůli panu Bartoškovi, ale kvůli závazkům dalších herců, jelikož už nám tam potom nevychází termíny,“ dodal. „Na úterní tiskovce k Mezinárodnímu filmovému festivalu v Karlových Varech by pan Bartoška měl být,“ vyjádřila se na dotaz Aha! tisková mluvčí festivalu Uljana Donátová (63).

Jiří Bartoška na Českém lvu: Eben opět prokázal, že je absolutní jednička!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.