Udílení cen Czech Grand Design plné hvězd: Bartoška opět ve formě | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Udílení cen Czech Grand Design plné hvězd: Bartoška opět ve formě

Jiří vypadal ve výborné formě, manželka jen zážila. ﷯
Jiří vypadal ve výborné formě, manželka jen zážila. ﷯ (Foto Herminapress.cz, Profimedia.cz)

Ve Stavovském divadle byly v neděli předány ceny Czech Grand Design za rok 2023. Slavnostní večer si nenechala ujít řada hvězd. Nechyběl dokonce ani Jiří Bartoška (76), který se za krátkou dobu objevil ve společnosti již podruhé!

Jeho zdravotní stav se zřejmě stále lepší. Jak jinak si vysvětlit, že herec, který se již podruhé léčí s rakovinou, obráží s manželkou Andreou (71) společenské akce? Nejprve ve středu 28. února vyrazili na zahájení mezinárodního festivalu krátkých filmů Pragueshorts Film Festival. Jen o čtyři dny později už pak pečlivě dohlíželi právě na udílení cen za design. Ty předávala topmodelka Tereza Maxová (52), která ani netušila, že si pro tuto příležitost vybrala šaty od samotného vítěze. Módní návrhář Boris Král (26), který se umístil na prvním místě v kategorii Módní designér roku, oblékl i spoluzakladatelku akce Janu Zielinski. „Jana si objednala šaty z kolekce Salon de Nuit, za kterou jsem byl na ocenění nominovaný,“ prozradil Boris.

Smysl pro tumor: Jiří Bartoška o roli v seriálu

Video se připravuje ...

Samet je letos v kurzu

Zdá se, že samet je opět v kurzu! Zahalilo se do něj několik celebrit, výjimkou nebyli ani muži! To dokázal herec Roman Zach (50), který na modrou košili oblékl černé sametové sako. Dlouhé sametové šaty v barvě tmavé bordó si vybrala také herečka Anna Geislerová (47). Tereza Maxová pak vynesla šaty z fialového sametu, zdobené štrasovými výšivkami.

Bartoška bojuje s rakovinou. Dusno ve sněmovně. A pohřeb Hadrbolcové

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.