Nečekaná výzva oběma tatínkům: Agáta vydala srdceryvné prohlášení | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. dubna 2024

Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie

Nečekaná výzva oběma tatínkům: Agáta vydala srdceryvné prohlášení

Agáta na Velikonoce otočila
Agáta na Velikonoce otočila (instagram.com)

Kdo by to byl řekl, že velikonoční období zapříčiní u Agáty Hanychové (38) takový obrat! Modelka a influencerka v rámci svátečního období volá po příměří a zakopání válečné sekery s oběma tatínky, které nyní vídá u soudu.

Když to nejde po zlém, půjde to po dobrém! Agáta změnila taktiku a rozhodla se pro vřelý přístup. Myslí to vážně, nebo je to kalkul? „Velikonoce jsou svátky naděje. Milí tatínkové J+J, prosím ukončeme mediální a soudní boj. Kvůli pohodě našich dětí, už souhlasím se vším. Plaťte výživné, jaké si myslíte, že si vaše dcery zaslouží. Respektuji vaše přání dcery nefotit, píši Vám veřejně, stejně jako veřejně probíhá spor. Všichni zúčastnění potřebujeme klid. Děkuji. Matka vašich dcer: Mii a Rózy,“ napsala na svém instagramovém profilu ke snímkům s oběma svými expartnery.

Hanychová a Soukup u soudu: Agáta s manželem, podnikatel se zpožděním

Video se připravuje ...

Někteří se v komentářích zamýšleli, jestli to není aprílový žertík, přeci jen se 1. duben blíží. Jiní ale mamince tří dětí tleskají za kuráž a snahu všechny spory jednou provždy vyřešit. Fanoušci Agátu uznávají za to, že jí jde především o dobro dětí. „Člověk chce jen klidně žít a chce vidět šťastné děti, bože, proč to jejich ego nepochopí? Držím palce, ať už je konečně klid,“ vzkázala Agátě jedna ze sledujících.

Nutno ovšem dodat, že soudní spor Jakuba Prachaře (40) a Agáty Hanychové se týká společné dcery Mii, kterou herec a moderátor nechce vidět na sociálních sítích své exmanželky jako reklamní tah na její spolupráce. „Otec svým návrhem brojí proti tomu, aby matka zveřejňovala fotografie a videa jejich nezletilé dcery na sociálních sítích, využívala nezletilou k propagaci služeb a produktů a vtahovala ji do mediálního světa a svých veřejných výstupů,“ píše se v usnesení, které zveřejnila redakce serveru Expres. Že by v tomto případě hrálo roli mužské ego, tak není zřejmě argumentem.

TEMU boří rekordy. Je bezpečný? Tenisová kauza se dotkla Plíškové. Hanychová překvapila u soudu

Video se připravuje ...

U středečního soudu navíc Agáta podle zdroje výše zmíněné redakce mluvila o nízkých měsíčních příjmech, čemuž přítomní jen stěží věřili. „Dělala chudinku a tvrdila, že má 15 tisíc měsíčně. Udělala ze sebe sociální případ. To jí ale nevyšlo, protože se okamžitě vytáhl její úspěšný podcast na Herohero,“ tlumočil dění ze soudní síně zdroj Expresu. Agáta zkrátka umí taktizovat, a tak kdo ví, co za jejím dnešním prohlášením vlastně stojí…Přečtěte si
AHel
2. 4. 2024 • 02:19

ta už ani neví, co žvaní, co činí....případ pro psychiatra

bella.
1. 4. 2024 • 01:33

Celebrity-chachacha
-------------------------
Gottová z Finska opruzovala odůvodněně, byla okradená Gottovou z Opavy, která je tak, jak Dopitová Agáta těžce na prachy a pohodlnej život!

bella.
1. 4. 2024 • 01:29

vl..
------

bella.
1. 4. 2024 • 01:27

Tahle blbka je ta poslední , která umí " taktizovat " , kdo ty články píše, to je děsný !
Paní Dopitová byla asi lehce líznutá, když ty úvahy sázela na sociální sítě.
Copak asi dělá taťka Dopita?Sedí doma, nebo nějak pracuje ?Nedělá jí management ?
Rentiér to nebude.. - a propos, už prodali to auto a mají co jíst ?

fany22
31. 3. 2024 • 09:53

To poslední . Jen o tu pozornost jde. Proto je to taková špína. Jiná věc by byla, kdyby tu dohodu navrhla na začátku. Ale výživné už stejně určil soud, takže tátové ani nemohou platit méně. Jen víc .
A ti se určitě přetrhnou, po všech těch urážkách a nadávkách.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.