Ivana Jirešová: NÁHLÝ ÚTĚK Z TELEVIZNÍ SHOW! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 20. května 2024

Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

Ivana Jirešová: NÁHLÝ ÚTĚK Z TELEVIZNÍ SHOW!

Ivana Jirešová odešla ze Survivoru
Ivana Jirešová odešla ze Survivoru (archiv Blesku)

Náhlý útěk z nejdrsnější reality show! Po Ornelle Koktové (31) je doma už i Ivana Jirešová (46). Zatímco na obrazovkách Voyo herečka dál bojuje o přežití na ostrově, o víkendu na ni čtenáři deníku Aha! narazili na letišti a v obchodním centru na pražském Černém Mostě.

„Ano, už jsem doma a je mi moc líto, že mě někdo viděl. Bohužel, jinak to nešlo. Bydlím sama a na nákup jsem musela,“ odpověděla na dotaz Aha! Jirešová. Ta podle našich informací chtěla ostrov opustit již dříve, ale nebylo jí to umožněno, proto prohrála duel, což diváci uvidí až v dubnu. To by takový problém pro tvůrce nebyl. Mnohem víc je ale trápí, že ještě před ní svévolně soutěž opustili další dva soutěžící. Na rozdíl od Jirešové k tomu neměli tak závažné důvody. Herečka se podle svých slov musela vrátit domů z rodinných důvodů.

Survivor 2024: Odchod Ornelly

Video se připravuje ...

Kdy mohou odstoupit

Napříč všemi ročníky Survivor Česko & Slovensko hru opustilo několik soutěžících – ať už šlo o rodinné důvody, nebo nezvládli nároky hry. Pokud je důvodem zdravotní stav, produkce pečlivě vyhodnocují rizika. Zdraví soutěžících je prioritou. Jiné důvody než zdravotní jsou diskutabilní. Nicméně produkce nemůže žádného soutěžícího nutit ve hře setrvat.

Bezděková se směje

Na to, že se letos casting nepovedl, poukazují i účastníci řad minulých, jako např. modelka Andrea Bezděková (30). „Prosím vás, chce tady jít někdo do Survivoru? Co to je? To je reality show, velmi oblíbená a populární v ČR i ve světě. Máte apartmány s výhledem přímo na moře, nikde ani noha,“ natočila Andrea video parodující casting do nejdrsnější reality show.

Ivana Jirešová: Děsivá úzkost na zubařském křesle!

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
19. 3. 2024 • 09:49

Paní Ivana na nabídku vůbec neměla kývnout, jde o hnusárnu, podrazárny, lhaní, oblbování, pomlouvání, lstivé nemorální chování....hnusné domluvy na více stran, ohavné, nevím proč na to lidi koukají.... nemají do dělat....zase jedna, která neodhala ani trochu své možnosti.... je vidět, jak málo znají své nitro, to je trochu ale ostuda....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.