Vízner uvězněný nemocí promluvil: Dojemná slova plná vděčnosti | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Vízner uvězněný nemocí promluvil: Dojemná slova plná vděčnosti

Oldřich Vízner
Oldřich Vízner (archiv Blesku)

Herec Oldřich Vízner (76) delší dobu bojuje s Parkinsonovou chorobou, která mu kompletně změnila život. Musí zvládat silné bolesti a nemoc ho navíc připravila o možnost hrát a vydělávat peníze. Naštěstí přiznal, že v těžké situaci není sám a poděkoval Nadačnímu fondu Jiřího Menzela (NFJM), který ho finančně podporuje.

„Herci neodcházejí do důchodu, herci hrajou, dokud můžou. Jsem vděčný za podporu a možnost nadstandardní péče v době, kdy už ze zdravotních důvodů nemohu hrát,“ zaznělo v poděkování, které herec vlastnoručně podepsal a zaslal přímo k rukám vdovy po Jiřím Menzelovi (†82), Olgy Menzelové(46).

Bleskové zprávy: Nemocný Vízner, vydělávající Gott a požár na Havaji

Video se připravuje ...

„Právě s Jirkou jsme toho spolu hodně odehráli. Dnes se zdají až neuvěřitelné téměř akrobatické výkony, u kterých jsme spoléhali jeden na druhého a byli si oporou. A ani teď na to nejsem sám,“ pokračoval ve svém děkovném dopise. Olgu to samozřejmě zahřálo u srdce a na Víznerova slova reagovala.  

„Musím se s vámi podělit o velkou radost,“ začala Menzelová. „Vychází z toho, že se NFJM stále více a více daří pomáhat umělcům, kteří věnovali většinu svého života a svých sil přinášení radosti a inspirace lidem naší země,“ vyznala se vdova na sociálních sítích. Blondýnku těší představa, že to, co dělá, lidem skutečně pomáhá v těžkých chvílích.

Olga Menzelová: Není mi jedno, v čemu budou děti vyrůstat

Video se připravuje ...Přečtěte si
j.p.toman
10. 3. 2024 • 09:47

Žárlivej, protivnej , vzteklej herec. Je s podivem, že za celou kariéru si nenahospodařil něco na horší časy a teď musí žebrat o finanční pomoc.

Jana Nováková
9. 3. 2024 • 14:30

Jenom na okraj.Menzelová je v těch vlasech jak ztělesněná vichřice.A k Víznerovi.Kdysi dobrej herec a fešák. Střídal ženský jak ponožky,má fůru dětí,to se nemůže o něj postarat někdo z rodiny?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.