Velká změna v životě Pohlreicha: Týká se práce i soukromí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Velká změna v životě Pohlreicha: Týká se práce i soukromí

Zdeněk miluje dobré jídlo, a tak není divu, že se stal ambassadorem akce Makro Czech Gastro festivalu.
Zdeněk miluje dobré jídlo, a tak není divu, že se stal ambassadorem akce Makro Czech Gastro festivalu. (Adam Kadeřávek )

Kuchařský mistr Zdeněk Pohlreich (66) před pár lety trpěl silnou nadváhou, pak ale změnil životní styl a zhubnul 17 kilo! Jak se udržuje v současné době ve formě? 

„Od té doby co se nepřežírám, tak si váhu udržuji. Jím tři jídla denně a to mi stačí. Hodně se i hýbu a to při práci, ale i v soukromí,” přiznal kuchař, který změnil českou gastronomii k lepšímu.

Čtvrteční Prostřeno!: Pohlreich v kuchyni

Video se připravuje ...

„Teď už je to v Čechách lepší s restauracemi, ale dříve to bylo peklo - jsem rád, že se to hodně posunulo a že jsem k tomu mohl nějak přispět,” řekl také. Aktuálně se těší na letošní Makro Czech Gastro Festival, který se uskuteční 12. a 13. dubna.

„Jsem moc rád, že i letos se toho mohu účastnit, protože je to prestiž - ukážou se tam ty nejlepší a kuchyně budou opravdu velmi zajímavé. Milovníci jídla si určitě přijdou na své,” zakončil nekompromisní šéf.

Extrémně opatrný Štaidl, kde se covidem nakazil? A Pohlreich šokuje. Tváří nové seznamky!

Video se připravuje ...Přečtěte si
ELLA Průšová
29. 3. 2024 • 19:43

VS., ta jeho dáma, obcovala s těma, co údajně učila! Že to je opravdu dáma! Možná z Perlovky!

ELLA Průšová
29. 3. 2024 • 19:40

Kde je hodně peněz, tam hned nastoupí tenhle hnusnej chlap, špindíra a šizuňk! Co jsme komu udělali, že nás denně minimálně 6, masírujete tímhle hulvátem, co se honosí, mimo jiné, že vařil v cizině..., asi to bylo pod psa, odevšad ho vyhodili, pro jeho nečistotu a sebestřednost! Žádné VŠ pro kuchaře on nemá, sotva prolezl základku, se 4! Sám se tu tím chlubil!! A to jeho oblečení, obraz bídy a utrpení!

Václav Svátek
5. 3. 2024 • 10:04

Hustá pomluva dámy. Vy jste jej zažili osobně? Tomu nevěřím. Pokud by to byl dle Vás takový hochštapler jak tedy vysvětlíte vysokou sledovanost,nebo prodej jeho knih atd ?

Marie Bursikova
4. 3. 2024 • 18:43

Hulvat je všude taková drzost

ELLA Průšová
4. 3. 2024 • 16:13

Tenhle hulvát, šizuňk a patla,,, to opravdu nikoho jiného nemáme? Kolik vám zaplatil, aby byl vybrán do nějaké soutěže? Restaurace, které on navštívil, zkrachovaly, v těch restauracích, hostil celý štáb, který to točil a nikdy za ně nezaplatil, co snědli, dluží majitelům do dneška! A školy a studie nemá žádné, o tom tady on sám psal, ale v životopisu má škol, jak naseto! V cizině byl šéfem, houby, vždycky ho vyhodili, pro špínu! Je drzej hulvát a vy ho v tom ještě podporujete? !

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.