Tajné rande! Arichteva odtajnila fešáka, se kterým seděla u stolu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Tajné rande! Arichteva odtajnila fešáka, se kterým seděla u stolu

Sexy Veronika Arichteva
Sexy Veronika Arichteva (Instagram.com)

Manželství herečky Veroniky Arichtevy (37) a režiséra Bisera Arichteva (47) se zdálo být bezproblémové. Nicméně jeden muž se mezi ně přeci jen vetřel a Veroniku okouzlil natolik, že si s ním vyšla na rande. O koho jde?

Před nedávnem Veronika zveřejnila na svých sociálních sítích video, kde sedí u stolu s jiným mužem. Mělo jít o tajné rande, ale herečka se nakonec rozhodla svého ctitele odhalit. Chtěla, aby měli klid na duši nejen její sledující, ale především její manžel. Ten se musel zasmát, když zjistil, že Veronika si na rande vyrazila s jejich společným synem Lukou (3)!

Veronika Arichteva: Před čím ji varovala maminka?

Video se připravuje ...

Arichteva se svým malým uličníkem tráví většinu času a malý syn ji nedávno dokonce vyznal lásku. „Maminko, miluju tě, jsi moc hezká a nejsi ani blbá,“ pronesl Luka. Jak na to herečka reagovala?  „Lukova slovní zásoba se obohatila o slova blbej. Všechno a všichni teď dostáváme tohle přirovnání. Dneska za to použití ale dostal zmrzku,“ vysvětlila s humorem Arichteva na svém Instagamu.

Veronika Arichteva neví co dřív: Nervy kvůli novému bydlení!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.