Arichteva má zaděláno na pořádný malér: Sousedi bijí na poplach! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Arichteva má zaděláno na pořádný malér: Sousedi bijí na poplach!

Veronika Aricheva je ve svém sousedství velmi probíraná
Veronika Aricheva je ve svém sousedství velmi probíraná (Instagram, CNC)

Herečka Veronika Arichteva (37) je teď ve svém sousedství výraznou osobou. Důvodem však není její slavné jméno, ale její krysařík Ebbinka. Ta se má totiž volně procházet po pražské Uhříněvsi a lidé mají strach, aby pejska nesrazilo auto.

Ve facebookové skupině Události v Uhříněvsi a okolí se objevil příspěvek, který vyvolal velkou diskuzi. „Nejspíš krysařík s růžovým obojkem. Malém ho o pár centimetrů srazilo teď auto. Běžel směrem k podchodu. Mě se bál. To už není normální, aby každý den někomu utekl pes,“ napsala žena na zmíněnou stránku a přidala i fotku ztraceného pejska. Drtivá většina členů skupiny okamžitě věděla, která bije. „Ona jim neutíká, oni ji normálně nechají jít. Když uteče, třeba že se lekne, je to pochopitelné, ale nechápu úmyslné vypouštění,“ prozradila jedna z komentujících žen.

Veronika Arichteva neví co dřív: Nervy kvůli novému bydlení!

Video se připravuje ...

„Lidé si opakovaně stěžují, že ohrožuje provoz viz posty níže. Několikrát ji málem srazilo auto. Veronika to ale, jak se zdá, neřeší. Nechtěla jsem tam úplně psát, že až toho drobka jednou nějaké auto nabere a bude se zmítat v bolestech s vyhřezlýma vnitřnostma, bude už pozdě, ale v podstatě je to jen otázka času,“ svěřila se žena z okolí pro Expres.cz. Arichteva se brání tím, že její čtyřnohý miláček je z vesnice zvyklý na pravidelné procházky po ulici a ona na tom nevidí nic špatného. Uvidíme, zda ji tlak ze strany sousedů donutí si pejska trochu víc hlídat.

Veronika Arichteva: Před čím ji varovala maminka?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jaroslav Vašíček
28. 5. 2024 • 23:22

Já žasnu co máme u nás starostlivých lidí!

beladona
28. 5. 2024 • 22:03

Veronika Architeva je podivná osoba.Je sprostá jako kanál, tak jak Agáta a pokud se pamatuji, není extra herečka.Kdyby neměla tátu , sotva by se upíchla.Uplacíroval ji v Řůžové ordinaci, tam se nehraje, tam se říká.Psa pouštět bez dohledu ven je absurdní a ona musí být úplně úplně blbá .

zuzakirsch
28. 5. 2024 • 14:06

Sousedi určitě řeší cizího čokla.

miroslava13
28. 5. 2024 • 12:42

chudák pes....on z toho rozum nemá. Mají ho mít páníčkové.

defakto
27. 5. 2024 • 16:18

.... asi jim na tom pejskovi moc nezáleží , když se o něj nestarají !

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.