Vážná nemoc dcery Vágnera: Přibrala jsem třicet kilo | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Vážná nemoc dcery Vágnera: Přibrala jsem třicet kilo

Tereza Vágnerová s tátou Karlem
Tereza Vágnerová s tátou Karlem (Blesk:CNC_Pavel Machan)

Mnoho lidí si myslí, že zpěvačka Tereza Vágnerová (31) se stáhla do ústraní kvůli svým dvěma dětem Madlence a Albertovi. Jenže mateřská dovolená není tím jediným důvodem, proč Tereza zmizela z pódií. Trpí totiž vážným onemocněním.

„Myslím si, že to nemusím vůbec skrývat. Mně se stalo, že po druhém dítěti jsem dostala autoimunitní onemocnění štítné žlázy a přibrala jsem třicet kilo," prozradila Tereza pro eXtra.cz. Kila už muzikantka úspěšně shodila, ale přiznala, že jednoduché to nebylo. „Pokud to člověk nechce vzdát, tak nechce mít osmdesát kilogramů, takže když jsem zjistila, že standardní medicína na to nestačí, tak jsem začala hledat spoustu dalších směrů," vysvětlila dcera hudebního skladatele Karla Vágnera (81).

Smůla Krejčíře a Kramného, žádosti zamítnuty! A Vágner bojuje za Zagorovou

Video se připravuje ...

Dnes už je naštěstí ve stabilizovaném stavu a žádné větší nebezpečí jí nehrozí. „Nikdy jsem v to nedoufala. Samozřejmě každý den beru léky, ale zjistila jsem, že touto nemocí trpí strašně moc žen, až mě překvapilo kolik. Je to samozřejmě tím, jak žijeme, co jíme a jak zvládáme dlouhodobý chronický stres,“ pronesla Vágnerová, která se v současnosti věnuje především své rodině.

Karel Vágner: Slováčkovi daroval píseň, který nemá umřít

Video se připravuje ...Přečtěte si
Ljubaa2
11. 4. 2024 • 06:40

Uživatel_5777995 Pokud byste měl hodnoty štítné žlázy tak vysoké, že by byly neměřitelné, nemohl jste ujít 200m, jak by vás bolely nohy, padaly by vám vlasy, trpěl byste únavou tak, že byste pořád spal, ač normálně jste nespavec a mimo tyto a další problémy byste pribral, tak byste se ostatním nesmál.. při neléčené štítné žláze může člověk umřít, protože selžou orgány. Zaniklá štítná žláza nemůže nic produkovat a člověk je po čase úplně KO. A jen blázen se směje nemocnému člověku.

Uživatel_5777995
23. 2. 2024 • 17:55

Většina bab ztloustnutí vymlouvá na štítnou žlázu a podobné výmluvy 🤣

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.