Godla má doma čerstvou osmnáctku: Poslal jí dojemný vzkaz | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. března 2024

Svátek slaví Stela, zítra Kazimír

Godla má doma čerstvou osmnáctku: Poslal jí dojemný vzkaz

Zdeněk Godla s milovanou dcerou Andreou
Zdeněk Godla s milovanou dcerou Andreou (Foto archiv Z. Godly, ČT)

Herec Zdeněk Godla (45) alias popelář Franta ze seriálu Most! má doma čerstvou osmnáctku. „Tak lásko moje, dnes ti je osmnáct let. Přeju ti všechno nejlepší,“ napsal dceři Andree.

Trojnásobný otec také na sociální síť umístil její fotku. „Přeju ti, abys byla šťastná, lásko moje. Dnes už jsi dospělá, tak vítej mezi dospělý. Milujeme tě s mámou a ještě jednou všechno nejlepší, dcerko moje,“ popřál zdravotní bratr Ludva z Ordinace v Růžové zahradě krásné dceři Andree (18) . „Už jsem se objevila v seriálu Rapl jako dítě v komparsu. Chtěla bych také zkusit hrát, prostředí natáčení se mi líbí,“ prozradila vyučená prodavačka Andrea.

Zdeněk Godla: Dočkáme se ho i na divadelních prknech?

Video se připravuje ...

Hraje celá rodina

K filmovování už přičichli i oba Godlovi synové. Zdeněk (22) i Daniel (23) si zahráli v seriálu Most!, starší z potomků pak i v Raplovi, kde se mihla i Godlova neteř Angelika (24), kterou Godla odmala vychovává. „Jsem dědečkem i jejímu synovi. (4). Od kluků mám už tři vnoučata, nejmladší je Elenka,“ pochlubil se herec. Nyní natáčí nové díly Ordinace v růžové zahradě a na Slovensku film Věčně mladý z prostředí penzionu pro seniory, kde hraje kameníka.

Kulový Blesk: Naprosto zbytečný film s Godlou? Brutální komedie Invalida rozděluje

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.