Iva Kubelková na plese dcery: Co odhalily šaty?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Iva Kubelková na plese dcery: Co odhalily šaty?!

Iva Kubelková s dcerami a maminkou
Iva Kubelková s dcerami a maminkou (instagram.com)

Plesová sezona je v plném proudu a totéž platí i v případě maturitních plesů. I dceru moderátorky Ivy Kubelkové (46) čeká brzy zkouška z dospělosti, a tak si mohla i Natálie Jirásková, kterou má Iva s podnikatelem Georgem Jiráskem, užít svůj maturitní ples. A nutno říct, že byla spolu s maminkou jeho ozdobou.

Nádherné šaty rafinovaně podtrhly to, co Natálie podědila po své mamince. A je to nejen půvabný obličej, ale také dekolt, který nelze přehlédnout. Ostatně právě její máma patří mezi nejobdařenější majitelky přírodního poprsí v českém šoubyznysu. „Naše maturantka,“ napsala na sociální sítě pyšná maminka, která také válela v posledním ročníku StarDance, a tak nebylo pochyb o tom, že nějaké ty taneční kroky na parketě hravě zvládne.

Iva Kubelková a Martin Prágr po vyřazení ze Stardance: Co řekli?

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
5. 2. 2024 • 15:11

Máma krásná, elegan­tní.­..ma­turan­tka vulgární, slabý odvar mámy...malá se do modelingu nedere a dělá dobře, lepší je mít v hlavě něco než na hrudi.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.