Pohřeb Hlaváčové (†85): Kde byla sestra Dana? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Pohřeb Hlaváčové (†85): Kde byla sestra Dana?

Sestry se neusmířily...
Sestry se neusmířily... (Archiv)

Kde byla Dora, zlá sestra Popelky Libuše Šafránkové (†68)? Do Národního divadla se Dana Hlaváčová (78) se starší a slavnější sestrou Janou rozloučit nepřišla.

Ve zlaté kapličce dala tetě sbohem pouze Danina dcera, taktéž herečka, Lucie Matoušková (50). A nutno podotknout, že své matce jako by z oka vypadla. Co se stalo mezi dvěma sestrami Janou a Danou? „Vůbec nevím, co se sestrou je,“ sdělila Aha! překvapivě v lednu 2021 Jana, a dala tak najevo, že si nepopřály ani na Vánoce.

Barbora Kodetová na pohřbu Hlaváčové: Vysvětlila mi, o čem je herectví

Video se připravuje ...

Když se v roce 2010 Dana (Tři chlapi v chalupě, Eliška a její rod, Náměstíčko) odstěhovala z Prahy do Mladé Boleslavi, kde žije její dcera Lucie, kontakt se sestrou Janou ještě pravidelně udržovala. Alespoň to tvrdila Aha!, když říkala: „Do Prahy nejezdím, ale s Janou si voláme.“

Tehdy Jana kvůli vážné nemoci po 18 letech opustila pražské Divadlo na Vinohradech. Šuškalo se, že jde o parkinsona. „To není jisté. Má svoji lékařku s obrovskými zkušenostmi, která tu nemoc studovala i ve Švédsku. A ta sestře řekla, že si není jistá, zda jde o tuto chorobu, že jí to potvrdit nemůže,“ prozradila tehdy Aha! Dana. Zdálo se, že sestry mají mezi sebou ty nejlepší vztahy.

Jiří Lábus se loučil s Hlaváčovou: S Janou odešla velká generace herců

Video se připravuje ...

„Od té doby, co jsem ležák, se sestrou nejsme ani v kontaktu. Nevíme o sobě. Nemám na ni ani telefon. Mám ale dost co dělat se sebou, nezbývá sil se starat o něco jiného,“ komentovala Jana s tím, že sestra se neobjevila ani na pohřbu jejího manžela Luďka Munzara. A teď nepřišla dát ani poslední sbohem sestře Janě. Proč?Přečtěte si
ELLA Průšová
9. 2. 2024 • 18:20

Byla by na pohřbu své sestry! Jestli vám to nedochází, Chápete, je to jednoduché k pochopení! Ona Bára M. je taková sebestředná, vidí jen sebe, všechno patří jenom jí, nikdy neprojevila zájem o svoji sestr, D. Hlaváčová měla dvě dcery, ale psalo se stále jen o jedné! Myslím, že má Bára prsty i v odcizení sestry její maminky! Je to sebestřednej sobec!

Jana Nováková
1. 2. 2024 • 20:18

Co by tam sestra Dana dělala když se spolu nebavily.Byla prostě doma.Ale byla tam Dany dcera.Proč se v tom musí někdo furt nimrat?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.